2018 Alyans Modelleri

2018 Alyans Modelleri

Sosyal Medyada Paylaşın

2018 alyans modelleri ile ilgili en şık görselleri paylaşacağımız yazımızı, gelin ve damat adaylarının bu konudaki seçimlerini yapmalarına yardımcı olabilmek amacı ile hazırladık. Evlenirken parmağa takılan o altın halkalar artık sadece evliliğin sembolü değil, günümüzde alyans insanların en önemli aksesuarlarından birisidir. Evlilik hazırlığı yapan çiftler kuyumcuya gittiklerinde öyle çok modelle karşılaşırlar ki hangisini alacaklarına karar vermeleri oldukça zordur. Her sezon birbirinden şık alyans modelleri tasarlanması bu seçimi yapmayı daha zor hale getirmektedir.

Alyans seçiminde sezonun trendleri kadar kendi kişisel zevkinizi de hesaba katmalı ve ona göre bir tercih yapmalısınız. Seçeceğiniz alyans sürekli takacağınız için şık olduğu kadar kullanışlı da olmalıdır. Alyansınızın bakımını ve temizliğini düzenli olarak yapar ve kullanırken de dikkat ederseniz, mutluluğunuzu simgeleyen bu güzel yüzüğü uzun yıllar kullanabilirsiniz. Değişen moda trendleri ile birlikte her sezon alyans modelleri de değişmekte ve günden güne daha farklı ve göz alıcı tasarımlar ortaya çıkmaktadır. Görsellere geçmeden önce yaptığımız incelemenin sonucunu sizlerle paylaşmak istiyoruz.

2018 alyans modelleri bu sezonda her zevke ve bütçeye uyacak kadar geniş bir yelpazeye sahip. Klasik modeller biraz düşüşte olsa da, yine de tamamen geçerliliğini yitirmiş değil. Sarı, beyaz ve yeşil altının yanında bu renklerin karışımı modeller de bulunmakta. Alyansların üzerindeki desenler bayan ve erkeklere göre özel olarak tasarlansa da bu alyanslar birbiri ile uyumlu olarak kullanılabilmekte. Sezonun favori modelleri elbette ki taşlı alyans modelleri. Özellikle bayanlar parlak taşlarla süslü, zarif desenler içeren alyansları tercih ediyorlar. Desenlere baktığımızda modern çizgilerin yanı sıra geleneksel desenlerin olduğu modellere de rastlıyoruz.

Son yıllarda alyanslar eskiye oranla daha kalın ve gösterişli. Bu etki 2016 yılında da devam ediyor. Beyaz ve yeşil altın en çok tercih edilen renkler olarak karşımıza çıkıyor. Klasik zevklerden vazgeçemeyenler sarı alyanslarda karar kılarken, çoğunluğun tercihi daha parlak ve modern görünen beyaz ya da yeşil altından yana oluyor.

Şimdi sizleri daha fazla bekletmeden en tanınmış markaların modellerinden seçtiğimiz 2016 alyans modelleri ile ilgili görselleri paylaşıyoruz. Evlilik hazırlığı yapan çiftler beğendikleri modelleri önceden kararlaştırarak, kuyumcuya gittiklerinde zorlanmadan istedikleri alyansı bulabilirler. Sezonun en beğenilen altın alyans modelleri aşağıdaki gibidir.

2018 Alyans Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir