2018 Bayan Kısa Saç Modelleri

2018 Bayan Kısa Saç Modelleri

Sosyal Medyada Paylaşın

2018 bayan kısa saç modelleri hakkındaki tüyoları ve en çok tercih edilen kısa saç modelleri hakkındaki görselleri bu yazımızda bulabilirsiniz. Son yıllarda bayanlar arasında kısa saç modelleri oldukça popüler. Günümüzde bayanlar klasik saç modellerinin yerine daha farklı tarzda saç kesimlerini tercih ediyorlar. Öyle dikkat çekici kısa saç modelleri var ki uzun saçlarından vazgeçemeyen bayanların bile tercih değiştirmesine neden olabilir. Bu yıl saçlarınızda farklı bir tarz oluşturmak isterseniz siz de yüz şeklinize ve tarzınıza uygun bir kısa saç modeli ile bunu yapabilirsiniz. Bu konuda bir karar vermeden önce en popüler kısa saç modelleri hakkında bilgi sahibi olmakta fayda var.

2018 bayan saç modası incelendiğinde kısa saçların daha ön planda olduğunu görüyoruz. Geçtiğimiz yıl popüler olan ve orta boy saç kesimleri arasında bulunan lob saç modellerinin bu yıl da popülerliğini koruduğunu söyleyebiliriz. Bu model dalgalı saçlarda çok hoş dursa da kıvırcık ve düz saçlı bayanlar tarafından da tercih edilebilir. Saçlarınız uzunsa hemen çok kısa kestirmeye cesaret edemeyebilirsiniz. Böyle bir durumda ilk önce lob saç kesimini tercih ederek saçlarınızı yavaş yavaş kısalttırabilirsiniz. Küt saç modelleri de bu yılın en çok tercih edilen saç kesimleri arasında bulunuyor. Omuz ya da kulak hizasındaki küt saçlarda kahküllü kesimlerin çok popüler olduğunu görüyoruz. Düz ve yandan ayrılmış küt saç kesimlerinin yanı sıra katlı küt saç modelleri de oldukça popüler. Geçtiğimiz yıl kulak hizasında asimetrik kısa saç kesimleri de birçok bayanın tercihleri arasındaydı. 2018 yılında bu saç modelinin daha kısa halini görüyoruz.

Cesur bayanların tercihi olan kısa saç modellerine baktığımızda geçen yıldan esintiler gözümüze çarpıyor. Bu sezon da asimetrik kısa saç, pixi saç modeli, bob saç kesimi, dalgalı kısa saç modelleri ve erkek tipi kısa saç kesimlerini sıkça görüyoruz. Son yıllarda özellikle genç bayanların tercihi olan yanları kazıtılmış kısa saç modellerinin de bu yıl hala popülerliğini koruduğunu söyleyebiliriz. Bu sezon kısa saç modellerinde platin sarısı, gri ve sezonun favori rengi olan eflatun rengi de sıkça görebiliriz. Geriye ya da yana doğru taranmış, ıslak görünümlü kısa saç modelleri ise yine havalı görünümleri ile bu yıl da zirvede.

ayan kısa saç modelleri konusunda verdiğimiz tüyolardan yola çıkarak siz de kendiniz için en uygun saç kesimine karar verebilirsiniz. Kısa saç seçiminde sezonun trendleri ve kendi zevkinizin yanı sıra yüz şeklinizi de dikkate alarak en isabetli tercihi yapmanız mümkün. Saçlarını kısa kestirmek isteyen bayanlar için 2018 bayan kısa saç modelleri arasından en popüler olanlarını sizlerle paylaşıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir