2010 Bayan Saç Modası

2018 Bayan Saç Modası

Sosyal Medyada Paylaşın

2018 bayan saç modası her yaştan bayanın tarzına uygun birçok uzun, kısa ve orta boy saç modeli ile dikkat çekiyor. Bu yıl saç modelinizde değişiklik yapmak istiyorsanız sezonun en popüler saç kesimleri hakkında ön bilgiye sahip olmakta fayda var. Bu sezon da doğal görünümlü saç modellerinin yine zirvede olduğunu görüyoruz. Bazı saç modellerinde geçmişten esintiler de göze çarpıyor. Uzun saçlar için birbirinden farklı saç topuzu, at kuyruğu ve saç örgüsü modelleri bulunmakta. Orta boy saçlar ise modern ve havalı görünümü ile pek çok bayanın denemek isteyeceği saç kesimlerinden oluşuyor. Kısa saçlarda ise her yaştan bayanın severek kullanacağı harika saç modelleri dikkat çekiyor. Saçlarınızla da modaya uygun görünmek isterseniz 2018 yılının en popüler saç modelleri hakkında vereceğimiz tüyolar çok işinize yarayabilir.

2018 Bayan Uzun Saç Modelleri

Uzun saçlar her ne kadar son yıllarda popülerliğini biraz yitirse de, uzun saçlardan vazgeçemeyen bayanların hoşuna gidecek birçok model bulunmakta. Geçen sezon çok popüler olan yukarıdan topuz modelleri bu yıl da popülerliğini devam ettiriyor. Yukarıdan yapılan yarım saç topuzu ise bu yıl da genç bayanların severek kullanacakları saç modelleri arasında bulunuyor. Eğer bu tarz saç topuzunun size göre olmadığını düşünüyorsanız saçlarınızı ense topuzu yaparak da toplayabilirsiniz. Bu saç modeli düz ya da dalgalı saçlarda çok hoş durmaktadır. Saç örgüsü uzun yıllardır bayan saç modasında zirvedeki yerini koruyor. Bu sezon da bu geleneğin bozulmadığını görüyoruz. Klasik saç örgüsünün yanı sıra 2018 yılında zenci örgüsü de uzun saçlı bayanlarda sıkça göreceğimiz saç modelleri arasında. Popüler uzun saç modelleri demişken at kuyruğunun da hala zirvede olduğunu söylememiz gerekiyor.

2018 Bayan Orta Boy Saç Modelleri

Rahat kullanımı ve havalı görünümü ile orta boy saç modelleri son yıllarda bayanlar arasında oldukça popüler. Orta boy saç modeli dediğimizde ilk akla gelen saç modellerinden birisi olan lob saç kesimi bu sezon da zirvede bulunuyor. Özellikle dalgalı lob saç modelleri bu yılın en popüler saç kesimleri arasında başı çekiyor. Orta boy küt saç kesimleri de bu yılın saç modasında göze çarpan modellerden birisi. Düz, dalgalı ve kıvırcık her türlü saça uygulanabilmesi nedeni ile bu saç kesiminin daha uzun yıllar popülerliğini koruyacağını söyleyebiliriz. Geçen yıl bayanlarda sıkça gördüğümüz asimetrik kesim orta boy küt saç modellerinin bu sezon da zirvedeki yerini koruduğunu görüyoruz.

2018 Bayan Kısa Saç Modelleri

Yıllardır en popüler kısa saç modelleri arasında ilk sıralarda yer alan bob saç kesimi bu yıl da trendler arasındaki yerini koruyor. Kısa saç kullanmak isteyen fakat saçlarını çok kısa kestirmeye cesaret edemeyen bayanlar bu konuda risk almamak için bob saç modelini tercih edebilirler. Cesaretine güvenen bayanlar ise 2018 kısa saç trendleri arasında bulunan pixi saç kesimleri, asimetrik kısa saç, dağınık kısa saç ve erkek tipi kısa saç modelleri arasından istediklerini seçebilirler.

Uzun, kısa ve orta boy saç modellerinde bu sezon da kahkül ve perçemli kesimlerin ağırlıkta olduğunu görüyoruz. Geçen yıl popüler olan ortadan ayrılmış saçlar ve ıslak görünümlü saç modelleri de 2018 saç trendleri arasında gözümüze çarpan detaylar arasında bulunuyor. Geçtiğimiz yıllarda çok popüler olan gri ve mor saçın yerini bu yıl eflatun saçın aldığını da söylemeden geçmeyelim. Bu yazımızda paylaştığımız tüyolar sayesinde siz de kendinize en çok yakışan saç modelini seçerek daha modern ve havalı görünebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir