2018 Bayan Yazlık Şapka Modelleri

Sosyal Medyada Paylaşın

2018 bayan yazlık şapka modelleri birbirinden güzel tasarımlar ile her zevke hitap edecek kadar geniş bir yelpazeye sahip. Şapka bayanların her mevsim en çok kullandığı aksesuarlar arasında bulunur. Bazen soğuktan, bazen sıcaktan korunmak için kullanılan şapkalar günümüzde her yaştan bayanın faklı bir tarz ortaya koymak istediğinde de kullanabileceği güzel bir aksesuardır. Bu yazımızda sizlerle bayan yazlık şapka modellerini inceleyip, sezonun trendleri ile ilgili tüyoları paylaşacağız.

İlkbahar ve yaz dendiğinde aklımıza ilk olarak spor ve hasır şapka modelleri geliyor. Bu sezonda bu iki model farklı şekillerde karşımıza çıkıyor. Klasik geniş hasır şapkaların yanı sıra bu yaz biraz daha küçük boyutlu hasır şapkalar da favoriler arasında. Bu hasır şapkaların bazıları sade tasarıma sahipken bazıları da çiçek desenleri, kurdele ve fiyonklarla süslenerek daha şık bir hale getirilmiş. Eskiden büyük hasır şapkaların arkasından sarkan kurdelelerin yerini bu yıl ince şerit gibi kumaşlar ve metal aksesuarlar almış durumda. Spor şapka modellerinde düz renkli klasik tasarımların yanında, daha canlı ve enerjik renklere sahip desenli modellere de rastlamak mümkün. Bu sezon spor şapkaların çoğu yaz akımına uygun şekilde çiçeklerle bezenmiş olarak karşımıza çıkıyor.

Bayanların yüzünü ve saçlarını güneşten korumak için kullandığı, yüzün bir bölümünü kapatan geniş şapkalar da yine her yıl olduğu gibi trendler arasında bulunuyor. Spor şapkalarda çiçek desenli modellerin yanı sıra bazılarında dikkat çekici işlemeler, zımba ve parlak taşlar da görüyoruz. Yazın bayanların şıklığını tamamlamak için kullanabileceği çok şık süet şapka modellerini de bu sezon oldukça sık görüyoruz.

Farklı tarzı ile dikkat çekmekten hoşlanan bayanların tercih edebileceği delikli ve geniş hasır şapkalar da bu sezonun favorilerinden birisi. Spor giyinmekten hoşlanan bayanların vazgeçilmezlerinden birisi olan beyzbol şapkalar ilkbahar ve yaz aylarında bayanların en çok kullandığı tasarımlardan birisi olarak karşımıza çıkıyor. Bu sezon sarı, pembe, mor ve turuncu gibi canlı ve enerjik renkleri beyzbol şapkalarda sıkça görmekteyiz. Bayanların özellikle plajda kullandığı üstü açık, sadece alnı ve gözleri güneşten koruyan plastik şapkalar da genç bayanlar hala en sevdiği şapka modelleri arasında bulunuyor.

Aşağıda sizlerle 2018 yazlık şapka modelleri ile ilgili sezonun trendleri arasından seçmiş olduğumuz en güzel ve şık tasarımları paylaşıyoruz. Eğer siz de bu yaz tarzınızı biraz değiştirmek istiyorsanız,  bunun için aşağıdaki resimleri inceleyebilirsiniz.

2018 Yazlık Tunik Modelleri * Tıklayınız

2018 Bikini Modelleri * Tıklayınız

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir