2018 Kız Çocuk Abiye Modelleri

2018 Kız Çocuk Abiye Modelleri

Sosyal Medyada Paylaşın

2018 kız çocuk abiye modelleri büyükleri bile kıskandıracak kadar şık tasarımları ile dikkat çekiyor. Yetişkin bayanlar gibi küçük hanımlarda doğum günü, okul balosu ve nişan, düğün gibi özel davetlerde abiye elbise giyerler. Eskiden kız çocuklar için abiye denince genelde beyaz tülden ve kabarık elbise modelleri akla gelirdi. Günümüzde ise her renk kız çocuk elbisesi farklı tasarımları ile karşımıza çıkıyor. Bu sezon çocuk abiyelerindeki çeşitlerin çokluğu seçim konusunda biraz zorlasa da, her zevke ve her keseye uygun çocuk elbisesi bulmak mümkün. Bu yazımızda 2017 kız çocuk abiye elbise modelleri ile ilgili tüyolar ve size fikir verebilecek bazı görseller paylaşıyoruz.

2018 Kız Çocuk Abiye Modelleri

Kız Çocuk Abiye Modelleri

Bu yıl kız çocuklar için abiye modellerinde pembe, mor, kırmızı, lila ve mavi tonlarının yanı sıra fuşya, somon ve mürdüm renklerine de rastlıyoruz. Tüllü ve kabarık abiye modellerinin yanı sıra önü kısa arkası uzun tasarımlar da mevcut. Belinde fiyonk bulunan ve pul işlemeli elbiseler şık görünümü ile göz kamaştırıyor. Okul balolarında ve doğum günlerinde giyilebilecek prenses kostümlerinin ise her kız çocuğunun beğeneceği kadar şık olduğunu söyleyebiliriz. Kız çocuklar için balo elbiseleri arasında pamuk prenses ve  Elsa kostümü gibi harika modeller de mevcut. Uzun ve kabarık etek çocuk abiyelerinin yanı sıra bu sezon kısa kabarık etek abiye modellerine de rastlıyoruz. Bazı abiye modellerindeki tülden pelerin detayının çok güzel göründüğünü söylemeden geçemeyeceğiz. Üst tarafı pul işlemeli kız çocuk abiye modelleri balo, nişan ve düğün gibi özel davetler için oldukça uygun tasarımlar olarak dikkatlerden kaçmıyor. Bu yıl abiye modellerinin bazıları prenses tacı şeklinde oldukça şık aksesuarlarla bir arada bulunuyor. Küçük kız çocukları için puantiyeli ve iki renkli abiye modelleri mevcut. Biraz daha büyük kız çocukları için de büyüklerinkine benzer modelde birçok elbise bulmak mümkün.

Yakın bir zamanda kızınızın okul balosu ya da mezuniyet töreni gibi özel bir etkinlik varsa şimdiden abiye seçmeye başlayabilirsiniz. Bu konuda işinizi kolaylaştırmak için aşağıda yeni sezon kız çocuk abiye modelleri ile ilgili bazı örnek görseller paylaşıyoruz. Şimdi sözü daha fazla uzatmadan 2018 kız çocuk abiye modellerini paylaşmaya geçebiliriz.

Kız Çocukları için Saç Örgüsü Modelleri * Tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir