2018 Mayo Modelleri

2018 Mayo Modelleri

Sosyal Medyada Paylaşın
2018 mayo modelleri tatil planı yapan bayanların merak ettiği bir konu olduğu için biz de bu yazımızda sezonun mayo trendlerini ele alıyoruz. Modanın her alanında değişen trendler mayo modellerinin de değişmesine neden olmaktadır. Bu sezon çok beğenerek kullandığınız mayo bir sonraki yaza trendlerin dışında kalabilir. Siz de mayo girmeyi tercih eden bayanlar arasındaysanız bu konu ilginizi çekebilir.

2018 Mayo Modelleri

Birçok bayanın aklında olan bu sorunun cevabını araştırdık. İlk olarak bu sezon mayo renklerindeki değişimden bahsetmek istiyoruz. Siyah, lacivert ve toprak tonları bu sezon trendlerin dışında kaldığını söylememiz gerekiyor. Bu yaz mor, turuncu, mavi ve yeşilin açık tonları mayo modellerinde en sık rastladığımız renkler arasında. Kilo problemi olan bayanlar koyu renkleri tercih etmekte ısrarcılarsa o zaman daha modern olarak tasarlanmış mayolara yönelmelerini tavsiye ediyoruz.

Mayo modelleri arasında klasik tasarımlar artık trendlerin dışında kalmış durumda. Bu yaz daha şık ve gösterişli mayo modelleri revaçta. Bu sezon örgü görünümlü mayo modelleri bikinilerle rekabet halinde diyebiliriz. Örgü görünümlü mayoların göbek ve sırt bölgesindeki delikli dekolteleri birer tasarım harikası görünümünde. Bu tarz mayolar şık görünümleri ile durumu dengelediği için koyu renk tercih edilebilir. Mayolarda görmeye alıştığımız kalın askılar artık trendlerin dışında kalmış durumda. Daha önceki sezonlara baktığımızda bu yaz mayo askılarının bir hayli inceldiğini görebiliriz. Düz renk ve desensiz mayolarda göğüs bölgesi büzgü ile hareketlendirilmiş çok güzel modeller var. Derin V yaka mayo modelleri de oldukça şık görünüyorlar.

Mayolarda nasıl desenler kullanıldığına bakacak olursak, çiçek desenlerinin ve geometrik şekillerin çoğunlukta olduğunu söyleyebiliriz. Küçük ve zarif desenler canlı renkteki mayolarla güzel bir uyum yakalıyorlar. Geçtiğimiz yıllarda mayolarda metal aksesuarlar sıkça kullanılırken, 2018 yazında bu aksesuarların yerini sadeliğe bıraktığını görüyoruz. Mayo modelleri incelendiğinde tek renk ve deseni olmayan mayoların ağırlıkta olduğunu gözlemliyoruz. Bu tarz mayoları klasik görünümden kurtarmak için göğüs bölgelerinde büzgü ve fırfırlar kullanıldığını görüyoruz. Geçen sezon gördüğümüz derin sırt dekoltesi bu yıl da mayo modellerinde karşımıza çıkıyor.

Yeni bir mayo almayı düşünüyor ve bunu yaparken de sezonun trendleri dışında kalmak istemiyorsanız aşağıda sizin için hazırlamış olduğumuz 2018 mayo modelleri ile ilgili görselleri bulabilirsiniz. Bunları inceleyerek sizin tarzınıza en iyi uyacak mayoya daha kolay karar verebilirsiniz.

Bikini Modelleri 2018 * Tıklayınız

Vücut Tipine Göre Mayo ve Bikini Seçimi * Tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir