2018 Takı Trendleri

Sosyal Medyada Paylaşın

Bakımlı bayanlar için bugün 2018 takı trendleri konusunu inceliyoruz. Takı takmak çoğu bayanın en büyük zevkidir çünkü taktığımız takılar hem kıyafetletimizi tamamlar hem de daha güzel görünmemizi sağlarlar. Her bayanın altın, gümüş, imitasyon vs. birçok takısı vardır. Her ne kadar takı takmak kişisel bir zevk gibi görünse de değişen moda trendlerine göre takıların boyutları ve renkleri de değişmektedir. Trendlerin gerisinde kalmak istemiyorsanız, sizler için hazırlamış olduğumuz 2018 takı trendleri ile ilgili görsellere mutlaka göz atmalısınız.

Görsellere geçmeden önce yaptığımız incelemeden çıkardığımız genel sonucu sizlerle paylaşmak istiyoruz. Her ne kadar altın ve gümüş rengi takılar hala favoriler arasında olsa da bu sezon daha doğal görünümlü boncuk işi takılar ve inci görünümlü aksesuarlar yükselişe geçmiş görünüyor. Kolyelerin boyutları gitgide büyürken, boyna birkaç kere dolanan kalın kolyelerin şıklığına hayran olmamak mümkün değil. Tarzıyla farkını ortaya koymak isteyen bayanların tercihleri arasında bulunan tasma şeklindeki kolyeler de 2018 takı trendleri arasındaki yerini hala koruyor. Madalyon şeklindeki, uzun zincirli kolyeler ise farklı tasarımları ile göz dolduruyor. Metal kolyelerde altın ve gümüş renginin yanı sıra, bu sezon bakır rengi de favoriler arasında.

Bu sezon bileklikler herkesin kullanmaktan keyif alacağı kadar güzel tasarıma sahip. Boncuk işi orjinal bileklikler bu yıla damgasını vuracak gibi görünüyor. Bilekliklerden bazıları yüzük ve bileklik bir arada tasarımlar. Bunlar zarif ve güzel ellerine dikkat çekmek isteyen bayanların en çok tercih ettiği modeller arasında bulunuyor.

Küpelere gelince büyük, küçük, boncuklu, taşlı, çeşit çeşit küpeler mevcut. Bu sezon boncuklu küpelerin bayanlar tarafınsan daha çok tercih edildiğini görebiliyoruz. Özellikle yaz ayları için çok ideal olan bu küpelerden hala almadıysanız, sezonun trendlerinin dışında kalmamak için mutlaka birkaç tane edinmenizi öneriyoruz. Son yıllarda özellikle genç bayanlar arasında gittikçe yaygınlaşan çoklu küpe kullanımı yine gündemde. Kulak kıkırdağındaki deliklere uygun birçok zarif ve şık küpe tasarımı da bulunuyor.

Takı deyince her bayanın olmazsa olmazları arasında bulunan yüzüklere değinmeden olmaz. Bu sezon da parmak boğumlarında kullanılan farklı tasarıma sahip yüzükler zirvede. Düz, çiçekli, kelebekli, taşlı yani kısaca ne ararsanız var. Size düşen bunlar arasından tarzınıza en çok uyanlarını seçmek ve keyifle kullanmak. 2018 yüzük trendleri arasında özellikle bayanların işaret parmağına taktıkları büyük ve parmağı kaplayan yüzükler de çok revaçta. Klasiklerden vazgeçemeyen bayanlar da büyük ve taşlı yüzükler kullanabilirler. Bu tarz yüzükler biraz düşüşte olsa da, tam olarak trendlerin dışında kalmış değil.

Elleri gibi ayaklarını da süslemekten hoşlanan bayanlar için birçok tasarım harikası halhal modeli de mevcut. Yaz aylarında daha şık ve dikkat çekici görünmek isteyen bayanlar çok abartıya kaçmadan bu güzel aksesuarları kullanabilirler. Halhalların bazıları altın ve metal rengi tasarıma sahipken, bazıları da boncuklarla işlenmiş çok dikkat çeken tasarımlara sahip.

Sezonun takı trendleri hakkında kısaca bilgi verdikten sonra sizleri 2018 yılının en şık takıları ile ilgili hazırladığımız görsellerle baş başa bırakıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir