Abiye Çanta Modelleri

Abiye Çanta Modelleri

Sosyal Medyada Paylaşın

Abiye çanta modelleri, bayanların özel gün ve gecelerde giydikleri kıyafetlere uygun olan tasarımlardır. Bunların çoğunu günlük hayatta kullanma imkanımız olmasa da, özel davetlere katılırken kullanmak için her bayanda bulunması gerekir. Abiye elbiselerde olduğu gibi çantalarda da kendine has özellikler mevcuttur. Bu yazımızda sizlerle abiye çanta modelleri konusunda bazı tüyoları ve en şık görselleri paylaşıyoruz.

Abiye Çanta Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sezonun abiye çanta modellerine geçmeden önce kısaca abiye çanta seçerken dikkat edilmesi gerekenlerden bahsetmek istiyoruz. Abiye çanta seçiminde, sezon trendlerinin yanında kullanım alanına da dikkat edilmesi gerekir. Çok özel bir davet için yeni abiye çanta satın alırken gidilecek mekanı da göz önüne almakta fayda vardır. Açık hava, kapalı mekan, kış daveti ya da yaz daveti için kıyafetlerde olduğu gibi çanta modellerinde de farklılıklar söz konusu olacaktır.

Seçim sırasında dikkat edilmesi gereken diğer bir konu, çanta ile ayakkabı ve kıyafetin bütünlüğüdür. İlk bakışta hayran olduğunuz parlak taşları olan gösterişli bir çantayı abiye kıyafetiniz ile kullanmak isterseniz, kıyafetinizi mümkün olduğunca sade seçmenizi öneririz. Ya da sade bir çanta ile gösterişli bir kıyafeti kombinleyebilirsiniz. Bu şekilde giyim ürünü ile çanta birbirinden ayrı parçalar olarak öne çıkabilir, bu da göze çok hoş bir yansıma bırakabilir.

Abiye Çanta Modelleri

Günlük yaşantımızda kullandığımız çantaların boyutu git gide büyüse de, abiye çantaların çoğu küçük boyutta. Hatta bu sezon elimizin içine sığacak kadar küçük çantalar oldukça yaygın. Bu tarz çantalar hem kıyafetlere uygun olması, hem de rahat taşınabilmesi nedeni ile bayanlara büyük kolaylık sağlıyor. Klasiklerden vazgeçemeyen bayanlar için ince, metal askılı abiye çantalar da mevcut.

Abiye çanta modellerine baktığımızda her birinin birer tasarım harikası olduğunu açıkça görebiliyoruz. Elbiseleri gölgede bırakacak güzellikte çantalar mevcut. Çanta bayanların en önemli aksesuarlarından birisi olduğu için seçimini iyi yapmak gerekir. Söz konusu abiye çanta olduğunda bu seçim daha çok dikkat gerektirir. Seçeceğiniz çantanın kıyafetinize ve giyeceğiniz ayakkabıya uygun olması da çok önemlidir. Aksi halde şıklığınıza gölge düşebilir. Gece bir davete katılacağınız zaman parlak ve ışıltılı taşlı çantalar tercih edebilirsiniz. Gündüz ise biraz daha sade modeller uygun olacaktır. Beyaz, gri, altın ve gümüş rengi çantalar çoğu kıyafetin rengi ile uyumlu olabileceği için bunları daha sonra da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Aşağıda sizlerle 2018 abiye çanta modelleri arasından seçtiğimiz görselleri paylaşıyoruz. Yeni bir abiye çanta almayı düşünüyorsanız, resimler size tercih yapmanız konusunda yardımcı olabilir.

2018 Abiye Çanta Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir