Ahmet Maranki Zayıflama Kürü

Ahmet Maranki Zayıflama Kürü

Sosyal Medyada Paylaşın

Bazı bitkisel karışımların aşırıya kaçmadan tüketildiğinde zayıflamaya yardımcı olduğunu biliyoruz. Bugün sizlere tarifini vereceğimiz Ahmet Maranki zayıflama kürü de evde kolayca yapabileceğiniz bir bitkisel karışımdır. Kürü yaparken kullanılan bitkilerin her biri tek başına kullanıldığında bile metabolizmayı hızlandırıp, kilo vermeye yardımcı olmaktadır. Bu zayıflama kürü düzenli olarak kullanılır, beraberinde sağlıklı bir diyet ve egzersiz de uygulanırsa 3 haftalık süre içerisinde 3 ila 7 kilo vermek mümkündür. Bu uygulama sayesinde kaç kilo verilebileceği kişinin metabolizma hızına ve bu süre içerisinde yaptığı aktivitelere göre değişiklik göstermektedir. Uygulamak isteyenler tarife bir göz atabilirler.

Ahmet Maranki Zayıflama Kürü Nasıl Yapılır

Ahmet Maranki Zayıflama Kürü İçin Gereken Malzemeler

  • 1 su bardağı su
  • 1 tatlı kaşığı kekik
  • 1 tatlı kaşığı funda yaprağı
  • 1 tatlı kaşığı rezene
  • 1 tatlı kaşığı biberiye
  • 2 tatlı kaşığı yeşil çay

Ahmet Maranki Zayıflama Kürü Yapılışı

Bir çaydanlığa suyu koyun ve kaynatın. Daha sonra kaynattığınız suyun içine kekik, funda yaprağı, rezene, yeşil çay ve biberiyeyi ilave edin. 5 dakika kadar demledikten sonra karışımı süzün. Hiç bekletmeden ılık olarak içebilirsiniz.

Bu kürü kullanırken belirtilen miktarı aşmamak gerekir. Bitkisel karışımlar dozunda kullanıldığında şifalı olabilecekleri gibi aşırı tüketilmeleri halinde bir takım yan etkiler meydana getirebilirler. Herhangi bir sağlık problemi bulunanlar ve hamile bayanlar bu kür de dahil olmak üzere kullanacakları bitki ve bitki çaylarını doktorlarına danışmadan uygulamamalıdır. Kilo vermeye karar vermek aynı zamanda sağlıklı bir yaşam sürmeye karar vermektir bunu aklınızdan çıkarmayın. Bu kararı verdiğiniz andan itibaren sağlıklı yaşamın gerektirdiği tüm kurallara uymanız gerekir. Bunu yapmadığınız zaman kilo vermekte başarılı olamaz ya da kilo verseniz bile kısa süre içerisinde tekrar verdiğiniz kiloları fazlasıyla geri alırsınız.

Ahmet Maranki zayıflama kürü sabah ve akşam olmak üzere günde 2 defa taze olarak demlenerek içilmelidir. Bu kür 3 hafta uygulandıktan sonra ara verilmesi ve tekrar kullanmak için 1 ay beklemeniz gerekir. Bu uygulamayı yaptıktan sonra verdiğiniz kiloları geri almamak için sağlıklı ve dengeli beslenmeye özen gösterilmeli, egzersize de düzenli olarak devam edilmelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir