Berrin Yiğit Yağ Yaktıran Çay Tarifi

Berrin Yiğit Yağ Yaktıran Çay Tarifi

Sosyal Medyada Paylaşın

Berrin Yiğit yağ yaktıran çay tarifi, zayıflamak isteyenlerin yardımına yetişecek bir zayıflama kürüdür. Evde kolayca yapacağınız bu yağ yaktıran çay karışımı, metabolizmayı hızlandırır ve daha uzun süre tok kalmanıza yardımcı olur. Çoğu bayanın ortak sorunu olan vücutta biriken yağ tabakalarını eritmek için bu zayıflama kürü faydalı olabilir. Az sonra vereceğimiz yağ yaktıran çay tarifini düzenli kullanarak, fazla kilolarınızdan kurtulabilir ve daha formda bir vücuda sahip olabilirsiniz. Denemek isteyenler için Berrin Yiğit yağ yaktıran çay tarifi ve malzeme listesini veriyoruz.

Berrin Yiğit Yağ Yaktıran Çay Nasıl Yapılır

Berrin Yiğit Yağ Yaktıran Çay İçin Gerekli Malzemeler

  • 1 yemek kaşığı kırmızı çay
  • 1 yemek kaşığı mate
  • 1 yemek kaşığı yeşil çay
  • 1 yemek kaşığı elma kurusu
  • 1 tane çubuk tarçın
  • 1 tatlı kaşığı biberiye
  • 1 kök zencefil

Yağ Yaktıran Çay Yapılışı

Derince bir kasenin içine kırmızı çay, mate, yeşil çay ve biberiyeyi alın. Çaydanlıkta suyu kaynatın ve kaynar sudan 1 litre alarak biraz dinlendirin. Daha sonra dinlendirmiş olduğunuz sıcak suyu kasedeki çay karışımının üzerine boşaltın. Bunun içine; çubuk tarçın, elma kurusu ve kök zencefili ilave ettikten sonra, 5 dakika kadar demlenmesi için bekletin. Demlenen çayı süzgeçten geçirdikten sonra, hazırlamış olduğunuz yağ yaktıran çayı bir termosa boşaltın ve gün içinde tüketin. Bu çayı gün boyu içerek bitirmeniz gerekmekte. Herhangi bir sağlık sorunu bulunanlar çayı kullanmadan önce mutlaka doktorlarına danışmalılar.

Berrin Yiğit yağ yaktıran çay yapımı bu şekilde olmaktadır. Çayı yaparken verilen ölçüleri birebir uygulamanız gerekmekte. Ayrıca kullanacağınız baharatlar da taze olmalı. Kilo vermek için çayı aşırı şekilde tüketmeyin, günlük 1 litre sınırını aşmamaya özen gösterin. Yağ yaktıran kür kullanırken sağlıklı bir beslenme programının yanı sıra, düzenli egzersiz yapmanız gerektiğini de unutmayın.

Goji Berry Çayı Tarifi * Tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir