Boneli Şal Modelleri

Boneli Şal Modelleri

Sosyal Medyada Paylaşın

Boneli şal modelleri şık ve kullanışlı olmaları nedeni ile tesettürlü bayanlara büyük kolaylık sağlayacak tasarımlara sahip. Kapalı bayanlar kendi giyim tarzları ile uyumlu türban, eşarp ve şal gibi baş örtüleri kullanırlar. Tesettürlü bayanların da şık giyinmek adına kendilerince uyguladıkları birçok türban ve şal bağlama yöntemi bulunmaktadır. Kullanılan baş örtüsünün çeşidine ve boyutuna göre değişen bu yöntemlere her sezon yenileri eklenmektedir. Tıpkı saçlara şekil vermek gibi şal bağlamak da ayrı bir özen ister. Bazen tesettürlü bayanlar beğendikleri bir şal bağlama tekniğini uygulamak için uzun zaman harcamak zorunda kalabilirler. İşte tam bu noktada hazır şal da denilen kendinden şekilli tasarımlar bayanların imdadına yetişebilir.

Kendinden şekilli olan bu baş örtülerini kullanmak çok kolay olduğu için birçok tesettürlü bayan bu tür şalları tercih etmektedir. Boneli şal tek parçada hem bone hem de şal olduğu için bu konuda tesettürlü bayanlara büyük kolaylık sağlamaktadır. Günümüzde düz, üst tarafları büzgülü, kendinden topuzlu birçok değişik boneli şal bulmak mümkündür. Bizim asıl konumuz yeni sezon boneli şal modelleri olduğu için hemen konumuza geçelim. 2018 şal modellerinde öne çıkan renkleri mürdüm, fuşya, gül kurusu, hardal, petrol mavisi ve su yeşili olarak sıralayabiliriz. Klasiklerden vazgeçemeyenlerin zevkine uygun siyah, beyaz ve krem rengi tasarımlar da mevcut. Altta bone olmadığı halde boneli gibi bir görünümü olan bu parçalar sayesinde tesettürlü bayanlar rahatlığı ve şıklığı bir arada yaşayabilirler. Günlük kullanım için şifon kumaştan boneli şalların yanı sıra özel günler için ipekli ve danteli şallar da bulmak mümkün. Kapalı bayanların nişan ya da düğüne giderken giydikleri abiyelerin şıklığını tamamlayabilecek şık ve zarif boneli şal modelleri de bu sezon oldukça popüler. Boneli şal modellerinde bu sene iğne kullanmayı gerektirmeyen mıknatıslı tasarımların ön plana çıktığını görüyoruz.

Tesettür modasına uygun giyinmeye özen gösteren bayanlara bu konuda fikir vermek için aşağıda 2018 boneli şal modelleri ile ilgili görsellerden bazılarını paylaşıyoruz. Resimlerden de anlaşılacağı gibi bu yıl her zevke uygun birbirinden şık boneli şal bulmak mümkün.

Tesettür Abiye Modelleri 2018 * Tıklayınız

Modern Şal Bağlama Modelleri * Tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir