Burçların Aşk Hayatı

Burçların Aşk Hayatı

Sosyal Medyada Paylaşın

Burçların aşk hayatı hakkında vereceğimiz bilgiler sayesinde yeni bir ilişkiye adım atarken nelere dikkat etmeniz gerektiği konusunda daha dikkatli olabilirsiniz. Burçların aşk hayatı hakkında yazdıklarımız sadece ufak tüyolar bunlar karşınızdaki kişinin karakterine göre farklılık gösterebilir. Hangi burç sizi aşkta mutlu edebilir bu konuda bir fikir sahibi olmak için yazımıza göz atabilirsiniz.

Burçların Aşk Hayatı

Koç Burcunun Aşk Hayatı

Sabırlı ve mücadeleci iseniz koç burcu ile güzel bir ilişki yaşayabilirsiniz. Bu burcun insanı ilgi görmekten ve dikkat çekmekten oldukça hoşlanır. Ona olan ilginizi ve sevginizi her zaman belli etmenizi ister. İlişkiniz eskise de ilk günkü gibi ilgili ve sevgi dolu davranmanız gerekir. Koç burcu için aşk çok önemlidir,  ona olan ilginizin azaldığını düşünürse başka aşk arayışına girebilir. Kendinden bahsetmeyi sever ve sizden kendisini öven sözler duymak ister. Zoru seven koç burcu karşısında her zaman kendi ayakları üzerinde durabilen güçlü bir yapı sergilemelisiniz. Ona olan sevginizi belli edin fakat ipleri tamamen onun eline vermeyin. Sizi tamamen elde ettiğini düşünürse başka arayışlara girebilir. Onu sıkmadan sürekli varlığınızı anımsatmanız gerekir. Ondan bir isteğiniz varsa bunu dolaylı yollarla anlatmaya çalışmayın doğrudan söyleyin. Onun bazı ufak tefek kaprislerine karşı sabırlı olursanız ilişkiniz yolunda gidecektir. Karşısındakinden önce kendini düşünen koç burcuna karşı akıllıca hareket etmeli, idare onda gibi davranmalı fakat hep kontrolü kendi elinizde tutmalısınız. Ona iyi bir aşık olduğunu hissettirdiğinizde bunun karşılığını alabilirsiniz.

Boğa Burcunun Aşk Hayatı

Uzun soluklu, düzenli bir ilişki için ideal burçtur. Sadakate dayanan güvenli bir ilişki boğa burcu için oldukça önemlidir. Aradığını bulduğu zaman aşkını yaşar ve yaşatır. Bir ilişkiye başlayacağı zaman temkinli yaklaşır, herşeyi kafasında şekillendirir ve güvenli bir ilişki olacağına inandığı zaman harekete geçer. Aşkta gel gitlerden hoşlanmaz ve heyecan yerine güvenli bir birlikteliği arzular. Dış görünüşe önem verir ve bakımlı insanlardan hoşlanır. Kendisi bakımına özen gösterdiğinden karşısındaki kişinin de bu konuda ona ayak uydurmasını ister. Zor zamanlarda sevdiğinden ilgi ve şefkat bekler. Onun için başını yaslayabileceği bir omuz çok önemlidir. Yemeklerle arası iyidir ve onun kalbini fethetmek için iyi bir aşık, becerikli bir aşçı olmanız gerekir. Hediye almak çok hoşlarına gider. Aldığınız hediyenin pahalı olması değil özenle seçilmiş olması onlar için çok önemlidir.

İkizler Burcunun Aşk Hayatı

Bu burcun insanı özgürlüğüne çok düşkündür. Duygularından çok mantığı ile hareket eder. Hiçbir konuda kısıtlanmaktan ve yönlendirilmekten hoşlanmaz. Rutin bir hayattan onlara göre değildir, bu özelliği nedeni ile her an bir sürprizle karşılaşabilirsiniz. Karşısındakinin dış görünüşünde yaptığı değişiklikler onun hoşuna gider. İkiliklerin burcu olarak bilinen ikizler bu özelliğini aşk hayatında da sergiler. Onun değişken yapısını başlarda yadırgasınız bile zamanla ayak uydurabilirsiniz. Aynı anda iki farklı insanla olmak size de heyecan verebilir.

Yengeç Burcunun Aşk Hayatı

İlişkinin başlarında sessiz ve utangaç olan yengeç burcunun güvenini kazandığınız zaman içindeki tutkulu aşığı ortaya çıkarabilirsiniz. Duygusal ve hassas bir yapıya sahiptir. Bu yapısı bazen sizi yorsa da sevgisini kazandığınızda tutkulu bir aşk yaşayabilirsiniz. Onun hayatının merkezinde yer almak istiyorsanız siz de onu hayatınızın merkezine almalısınız. Sizin için özel olduğunu hissettiğinde yengeç burcunun fedakar ve şefkatli yanını görebilirsiniz. Seksi duruşu ile girdiği her ortamda bakışları üzerine çeker ve bu özelliğinin farkındadır. Ona olan ilginizin azaldığını düşünürse dikkat çekmek için sizi kışkırtabilir fakat siz onun üzerinde aynı taktiği denemeyin. Onu kıskandırmak için yapacağınız küçük oyunlar yüzünden sizden soğuyabilir ve güvensiz tavırları ile sizi canınızdan bezdirebilir. Güzel sözlerle ruhunu okşamalı ve ona her zaman mükemmel bir sevgili olduğunu söylemelisiniz.

Aslan Burcunun Aşk Hayatı

İçindeki aslanı uyandırmayı başarırsanız karşınızda sizi mutlu ederek ayaklarınızı yerden kesen, tutkulu ve sadık bir aşık bulabilirsiniz. Onu iyi motive eder ve başarıları överseniz güçlü görünüşü ile tam bir aslana dönüşeceğinden emin olabilirsiniz. Duygusal yönden olduğu kadar dış görünüş bakımından da uyumlu olmanız onun için çok önemlidir. Dış görünüşünüzle onun dikkatini çektikten sonra onun canlı ve dinamik yapısına ayak uydurarak gönlünü kazanabilirsiniz. Kalbini kazanırken biraz zorlansanız da sonrasında eğlenceli ve güzel bir ilişki yaşayabilirsiniz.

Başak Burcunun Aşk Hayatı

Detaycı bir burç olduğu için ilişkisinde de bu yönü ağır basar. Küçük ayrıntılardan farklı anlamlar çıkarabilir. Bu yüzden ona herşeyi bıkmadan usanmadan uzun uzun anlatmanız gerekebilir. Mükemmeliyetçi yapısı zaman zaman sizi zorlasa da başak burcu tutkulu ve sevdiğini sahiplenen bir aşıktır. Yönetilmekten hoşlanmaz ona istediğinizi yaptırmak için tatlı dilli olmanız gerekir. Yaptığı eleştiriler bazen kırıcı olsa da zamanla onun bu davranışına alışabilirsiniz. Başak burcunun karşısında tatlı sert olmalısınız. Dışarı karşı güçlü ve sert, ona karşı aşık ve sadık olmanızı bekler. Başlarda size karşı şüpheci davranışlar sergilese de onun güvenini kazandıktan sonra mutlu ve huzurlu bir ilişki yaşayabilirsiniz.

Terazi Burcunun Aşk Hayatı

Herşeyini sizinle açıkça paylaşan, sadık ve güvenilir bir aşık arıyorsanız terazi burcu bu özelliklere sahiptir. Sevdiği insana olduğu kadar ailesine ve diğer yakınlarına da düşkündür. Bu anlamda onun ilgisini başkaları ile paylaşmak durumunda kalabilirsiniz. Dengeleri kuramadığı durumlarda kendinizi ihmal ediliyor gibi hissetseniz de onun yapısını anladığınızda onun sevgi dolu bir aşık olduğunu görebilirsiniz. Zaman zaman kararsızlıklar ve gel gitler yaşadığında onun yanında olduğunuzu bilmeye ihtiyaç duyar. Yanlış bir seçim yapsa da bunda ısrarcı olabilir fakat sonunda doğruyu bulur. Siz böyle zamanlarda ondan sevginizi ve ilginizi esirgemeden, sabırla beklemelisiniz. Sıradanlıktan hoşlanmayan terazi burcu sevdiği insanın bu yönden ona ayak uydurmasını bekler. Dengeleri kurduktan sonra onunla hayat güzel ve zevkli geçebilir.

Akrep Burcunun Aşk Hayatı

Akrep Burcu çok iyi bir gözlemcidir ve her türlü detayı aklında tutar. Ondan hiçbir duygunuzu saklayamazsınız çünkü anında çözer. İlişkinizin mutlu bir şekilde devam etmesi sizin dürüstlüğünüze, sadakatinize ve ona ilginizi belli etmenize bağlıdır. Onunla konuşmadan da anlaşabilirsiniz. Fiziksel temastan hoşlanır, ona bakışınız ve sıcacık sarılmanız sevginizi anlaması için yeterlidir.

Sadık ve dürüst bir aşık olduğu için karşısındakinden de aynı şeyi bekler. İlişkide yapılan bir hatayı affedebilir fakat bunu kesinlikle unutmaz. Zamanı geldiğinde bunu size mutlaka hatırlatır. Güçlü ve kararlı yapısı ile dikkat çeken akrep bu özelliğinin sadece bir kısmını size gösterir. Aslında göründüğünden çok daha güçlü ve tuttuğunu koparan bir yapısı vardır. Akrebin aklında şüphe oluşturmamak için ona karşı olan söz ve davranışlarınızın uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz.

Yay Burcunun Aşk Hayatı

Özgürlüğüne düşkün ve kolay kolay birine bağlanamayan yay burcunu çok fazla kısıtlamazsanız onunla mutlu olabilirsiniz. Enerjik, dışa dönük ve oldukça neşeli olması sizin gözünüzü korkutmasın. Yay burcu dürüst ve sadık bir aşıktır. Bir kere onun kalbini fethedip, aynı frekansı yakaladığınızda harika bir ilişkiniz olabilir. Başlarda onun kendine has espri anlayışını kavramakta zorlansanız da zamanla bu yönü çok hoşunuza gidebilir. Dışarıdan bakıldığında hiçbirşeyi önemsemeyen çok neşeli bir görüntü sergilese de hassas bir yapısı vardır. Zamanla tüm parçaları birleştirerek onu anlamanız kolaylaşabilir. Yaptığı her işte sizin desteğinize ihtiyaç duyar, onu motive etmeli ve sevginizle şımartmalısınız. O zaman yay burcu da size karşı duygularında cömert bir sevgili olacaktır.

Oğlak Burcunun Aşk Hayatı

Oğlak burcu işine aşık bir burçtur. Onun bu özelliği çoğu zaman size ilgisini göstermesini engellese de zamanla bu duruma alışabilirsiniz. Onu mutlu etmek için işi konusunda destek olmalı ve onu anladığınızı tavırlarınızla belli etmelisiniz. Onun iş kolik tavrının zamanla değişeceğini düşünmek yanlış olur. Yapmanız gereken en doğru hareket onu olduğu gibi kabullenmek, işinden ve başarılarından bahsederken onun heyecanını paylaşmaya çalışmak. Sürekli iş düşünen biriyle olmak zor gelebilir fakat bunun dışında karşılıklı sevgi ve güvene dayanan huzurlu bir ilişki yaşayabilirsiniz. Bazen size yaptığı eleştrilerde aşırıya kaçsa da böyle durumlarda sabırlı davranarak, ilişkinizde dengeyi kurabilirsiniz.

Kova Burcunun Aşk Hayatı

Onun özgürlüğünü kısıtlamadığınız sürece ilişkiniz yolunda gidecektir. Kova burcu özgür ruhuna zincir vurulmasını kabullenmez. Hayata bakış açısı biraz farklıdır fakat ilişkide adillikten ve eşitlikten yanadır. Zor güvenir fakat sevdiği zaman gözü karadır. Onun güvenini kazandığınızda ve özgürlüğünü kısıtlamadığınızda sizin için yapamayacağı şey yoktur. Ondan istediklerinizin aynısını sizin de onun için yapmanızı bekler. İlgiden hoşlanır fakat aşırı ilgiyi de kısıtlama olarak algılayabilir. Bu nedenle onu aşırı ilgiye boğmamalı fakat ilgisiz de olmamalısınız. Kova burcu kendi ayaklarının üzerinde durmak için mücadele eder ve karşısındaki insanın da bu yönden kendisi gibi olmasını ister.

Balık Burcunun Aşk Hayatı

Duygusal, romantik ve hassas yapısı ile bilinen balık burcu onu çözebilenler için harika bir aşıktır. Onun hassas ruhuna gereken özeni gösterdiğinizde sadakate ve güvene dayalı güzel bir beraberliğiniz olabilir. Küçük şeylerle mutlu olabilir, onun için en güzel hediye ona sevginizi söylemeniz ve onun kendini güvende hissetmesini sağlamanızdır. İçine kapanık olmamasına rağmen siz sormadan hiçbir sorununu size anlatmaz. Üzüntü ve kırgınlıklarını içinde biriktirir ve bunlar hiç ummadığınız anda ilişkinizin seyrini değiştirebilir. Balık burcu ile aşk yaşamak her an yeni bir keşif yapmaya benzer, onun yüreğinin derinliklerine indikçe çok farklı özelliklerini görebilirsiniz.

Hangi burç aşkı nasıl yaşıyor sorusunun cevabını merak edenler için bazı tüyoları bu yazımızda paylaştık. Her insanın aşkı yaşama ve yaşatma şekli birbirinden farklıdır. Burçlar bu konuda sadece bir ön bilgi verebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir