Doğum Günü Kartı Önerileri

Doğum Günü Kartı Önerileri

Sosyal Medyada Paylaşın

Doğum günü kartı önerileri özellikle küçük yaştaki çocukların doğum günlerinde hazırlanabilir. Erkek ve kız çocukları için özel olarak hazırlayabileceğiniz bu kartları davet etmek istediğiniz sevdiklerinize zarflar içinde verebilirsiniz. Kendi el emeğiniz ile hazırladığınız davet kartları ile misafirlerinize verdiğiniz değeri gösterebilir, aynı zamanda bu özel güne ait bir hatıra saklamalarını sağlayabilirsiniz.

Doğum Günü Kartı Önerileri

Evde doğum günü kartı hazırlamak için fon kartonu ya da benzeri özelliklerde kartonlar kullanabilirsiniz. Bu kartonların üzerine kendi hayal gücünüzü kullanarak figürler, desenler oluşturabilir, misafirlerinizi davet edecek küçük notlar yazabilirsiniz. Bu yazımızda sizler için evde kendiniz hazırlayabileceğiniz doğum günü kartı örneklerine yer vermek istedik. Siz de bu örnekleri değerlendirip evde kendiniz doğum günü kartı hazırlayabilirsiniz.

Çocukların doğum günü kartı için üç boyutlu da denilen kabartmalı bir kart hazırlayabilirsiniz. Üzerine bir mum da yerleştirilmiş bir dilim pasta görüntüsü davetlilerin çok hoşuna gidecektir.

Çocuğunuzun sevdiği bir spor dalına ait küçük bir figürü yerleştirerek doğum günü kartını hazırlayabilirsiniz. Bu hem çocuğunuzun çok hoşuna gidecektir.

Bir külah dondurma ile misafirlerinizi davet etmeye ne dersiniz? Bunun için hazır ponponlardan yararlanabilir ya da kendiniz evde değişik renkli ipler ile ponponlar hazırlayabilirsiniz.

Doğum günü kartlarını çocuğunuz ile birlikte hazırlıyorsanız, boyayarak bir kart hazırlayabilirsiniz. Çocuğunuzun kendi emeği ile hazırladığı kartlar, misafirler için de çok hoş bir sürpriz olacaktır.

Çocukları sevdikleri hayvan figürleri de hazırlayacağınız kartlar için ilham kaynağı olabilir. Örnek resimdeki gibi kollarını açıp kapatan bir sevimli hayvan figürü tasarlayıp kart olarak hazırlayabilirsiniz.

Kart süslemesinde eva kağıtlarından da yararlanabilirsiniz. Evalar ile hazırladığınız renkli balonlar ve balonların ipleri doğum günü kartlarının üzerinde çok sevimli duracaktır.

Doğum günü kartları üzerine çizilen figürleri uygun renkli ipler ile işleme şeklinde kart üzerine geçirebilirsiniz. Bu şekilde hazırladığınız kartlara isterseniz eva ya da keçe parçaları ile destek de verebilirsiniz.

Desenli kağıtlar ile 3-4 katlı bir pasta şekli vererek doğum günü kartı hazırlayabilirsiniz. Son derece kolay olan bu tasarımı çocuğunuz ile birlikte de hazırlayabilirsiniz.

Oyun sever çocuklar için harika bir doğum günü kartı tasarımı isteyenler, yukarıdaki örneği hazırlayabilirsiniz. İnce keçeler ile hazırlanan detayı isterseniz çiçek ya da hayvan figürü olarak da hazırlayabilirsiniz.

Yukarıda verdiğimiz doğum günü kartı önerileri hem pratik, hem çok hoş göründükleri için tercih edilebilir. Siz de çocuğunuzun doğum günü için ya da özel bir davetiniz için bu kartlardan hazırlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir