En Popüler Saç Modelleri

Sosyal Medyada Paylaşın

En popüler saç modelleri başlığı altında sizler için sezonun en çok tercih edilen saç modelleri hakkındaki görselleri bu yazımızda bir araya topladık. Günümüzde saç modası sadece saç modelleri ile değil bunların rengi ile de yakından ilgilidir. Her yıl değişen saç trendleri gibi popüler saç renkleri de farklılık göstermektedir. Bu yılın popüler saç renkleri mavi-siyah, kızıl, karamel, bal köpüğü, çilek sarısı, fındık kabuğu, gri ve gökkuşağı renklerinden oluşuyor. Bu yıl saçlarda ombre ve röfle uygulaması da sıkça kullanıldığı için saçlarda farklı renk tonları görebiliyoruz. Her yıl bayanların öncelik verdiği uzun ve orta boy saçların yerini bu sezon kısa saç modelleri almış gibi görünüyor. Şimdi sözü daha fazla uzatmadan bu yılın popüler saç modellerine şöyle bir göz atalım.

Uzun Saç Modelleri

Uzun saç modelleri arasında düz ve iri dalgalı saç modellerinin ön planda olduğunu görüyoruz. Uzun saçların çoğunda katlı kesimin yanı sıra kahkül ve perçemlere de rastlıyoruz. Uzun saçlarda bu yıl ombre uygulamasının da sıkça tercih edildiğini söylemeliyiz. Saçların aralarına ya da uçlarına yaptırılan farklı renklerdeki ombreler ile saçlar daha modern ve havalı görünüyor. Uzun saçlar bu yıl kabarık ve doğal görünümleri ile dikkat çekiyor. Uzun saçlı bayanların vazgeçilmezlerinden olan saç örgüsü ve at kuyruğu modelleri de yine zirvede bulunuyor. Dağınık topuz, örgülü saç topuzu ve ense topuzu ise bayanların özel gün ve gecelerde sıkça tercih ettiği saç modelleri arasında bulunmakta. 2017 yılında iri dalgalı ve ortadan ayrılmış uzun saçlar hala popülerliğini korurken, gök kuşağı renginde boyanmış düz saçlar da güzelliği ile dikkat çekiyor. Geçen sezon sıkça gördüğümüz uzun gri ve mor saçlar bu yılın saç trendlerinde de karşımıza çıkıyor. En popüler uzun saç modelleri hakkında daha iyi fikir sahibi olmak için aşağıdaki görselleri inceleyebilirsiniz.

Katlı Saç Kesimi
Katlı Saç Kesimi
Omuzlarda Düz Saç Modeli
Omuzlarda Düz Saç Modeli
Perçemli Uzun Saç Modeli
Perçemli Uzun Saç Modeli
Saç Kesim Modelleri
Saç Kesim Modelleri
Uzun Saç
Uzun Saç
Uzun Saç Kesim Modeli
Uzun Saç Kesim Modeli
Uzun Saç Modeli Dalgalı
Uzun Saç Modeli Dalgalı
Uzun Saç Modeli Katlı
Uzun Saç Modeli Katlı
Uzun Saç Modeli
Uzun Saç Modeli
Yandan Kahküllü Uzun Saç
Yandan Kahküllü Uzun Saç

Kısa Saç Modelleri

Son yıllarda kısa saç modellerinin zirve yaptığını söyleyebiliriz. Kolay kullanımı ve havalı görünümleri ile kısa saç modelleri günümüzde her yaştan bayanın favorisi durumunda. Bu sezon lob, bob ve küt kısa saç modelleri biraz düşüşte olsa da hala kullanılabilir durumda. 2017 kısa saç modelleri incelendiğinde özellikle genç bayanlar arasında erkek kısa saç modellerinin çok yaygın olduğunu görüyoruz. Yanları kazıtılıp, ön taraflar biraz uzun bırakılan kısa saç tasarımları da bu sezon bayanların favorisi. Bayanlara daha çekici ve modern bir hava katan asimetrik kısa saç kesimleri ise tıpkı geçen yıl olduğu gibi bu sene de zirvede bulunuyor. Bayan kısa saç modellerinin kesimleri kadar renkleri ile de dikkat çektiğini söyleyebiliriz. Kısa saçlarda önlere ve yanlara yaptırılan ombrelerin yanı sıra gri saç da oldukça popüler. Cesur bayanların tercihi ise rengarenk erkek tipi kısa saç modellerinden yana. Popüler kısa saç modelleri hakkında daha iyi fikir sahibi olmak isterseniz aşağıdaki resimleri incelemenizde fayda var.

Asimetrik Kısa Saç
Asimetrik Kısa Saç
Kısa Kesim Saç
Kısa Kesim Saç
Kısa Saç Kesimi 2018
Kısa Saç Kesimi 2018
Kısa Saç Kesimi
Kısa Saç Kesimi
Kısa Saç Modeli
Kısa Saç Modeli
Kısa Saç Modelleri 2018
Kısa Saç Modelleri 2018
Kısa Saç Modelleri
Kısa Saç Modelleri
Yandan Kazılmış Kısa Saç
Yandan Kazılmış Kısa Saç
Kısa Saç 2018
Kısa Saç 2018

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir