Evde Telefon Kabı Nasıl Yenilenir

Evde Telefon Kabı Nasıl Yenilenir

Sosyal Medyada Paylaşın

Evde telefon kabı nasıl yenilenir diye merak ediyorsanız bu yazımızda bahsedeceğimiz pratik yöntem çok işinize yarayabilir. Günümüzde hemen herkesin bir cep telefonu var. Hayatımızın ayrılmaz parçası olan bu teknolojik aletin işlevi kadar görünümü de önemlidir. İlk aldığımızda yeni görünümü ile hoşumuza giden telefon kabı zamanla yıpranabilir ya da görünümü artık bize çekici gelmeyebilir. Bu tür durumlarda yeni bir telefon kabı almak yerine eski telefon kabını evde kolay bir şekilde yenileyebilirsiniz. Bunu yapmak için gereken malzemeleri temin ettikten sonra resimli anlatım yardımı ile harika bir tasarıma imza atabilirsiniz.

Evde Telefon Kabı Nasıl Yenilenir

Gerekli Malzemeler

  • Küçük parlak taşlar
  • Silikon yapıştırıcı
  • Kürdan

Uygulamanın yapımında kullanacağınız küçük parlak taşları hobi malzemeleri satan yerlerde rahatlıkla bulabilirsiniz.

Evde Telefon Kabı Süslemek

Evde telefon kabı süslemek için en sık kullanılan yöntemler arasında oje ile boyamak, desenli bant ya da parlak taşlar yapıştırmak gelmektedir. Bu yöntemler hem ekonomik hem de çok pratik olduğu için isteyen herkes evde rahatlıkla uygulayabilir. Siz de eski telefon kabını yenilemek isterseniz aşağıdaki adımları uygulamanız yeterli.

  • İlk olarak kabı telefondan çıkarın ve güzelce silerek temizleyin.
  • Daha sonra silikon yapıştırıcı yardımı ile parlak taşları tek tek kaba yapıştırın. Bu işlemi uygularken taşların arasında boşluk kalmaması için bunları kürdan yardımı ile birbirine yaklaştırabilirsiniz.

Aynı uygulamayı metal süsleme aksesuarları ya da pul ile de yapmanız mümkün. Bu kolay kendin yap çalışmasını uygulayarak kendinizin ya da sevdiklerinizin telefonlarının kabını daha şık bir hale getirebilirsiniz. Önerimiz dikkatinizi çektiyse aşağıda paylaştığımız, telefon kabı süslemesi resimli anlatım bu konuda işinize yarayabilir.

Evde Telefon Kalıbı Nasıl Yenilenir Resimli Anlatım
Evde Telefon Kalıbı Nasıl Yenilenir Resimli Anlatım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir