Feridun Kunak'tan Yağ Yakan Karışım

Feridun Kunak’tan Yağ Yakan Karışım

Sosyal Medyada Paylaşın

Birçoğumuz kilo vermeyi başarsak bile vücudumuzdaki yağlardan kolay kolay kurtulamayız. Böyle durumlar için kullanılan çeşitli yağ yakıcı çay tarifleri ve kürler bulunmaktadır. Feridun Kunak’tan yağ yakan karışım, metabolizmayı hızlandırıp yağ yakımını kolaylaştırması açısından kilo verme sürecinde bir hayli faydasını görebileceğiniz bir zayıflama kürüdür. Evde kolaylıkla yapabileceğiniz bu içeceği günde 3 defa, öğün aralarında tüketmeniz halinde daha kolay kilo verebilirsiniz. İçeriğinde bulunan zeytin yaprağından dolayı bu karışımın şeker hastaları tarafından tüketilmesi tavsiye edilmemektedir. Denemek isteyenler için yağ yakan karışım tarifi aşağıda verilmiştir.

Feridun Kunak’tan Yağ Yakan Karışım Nasıl Yapılır

Yağ Yakan Karışım için Gerekli Malzemeler

  • 10 su bardağı elma sirkesi
  • 1 fincan yeşil kahve
  • 1 fincan yeşil çay
  • 1 yemek kaşığı tarçın
  • 1 yemek kaşığı kıyılmış zeytin yaprağı
  • 1 kahve kaşığı mahlep

Malzemelerinden de anlaşılacağı gibi, yağ yakan karışım içeriğinde birçok yağ yakıcı ve metabolizma hızını artırıcı gıdayı bulundurmaktadır. Midesinde sorun olanlar ya da herhangi bir sağlık sorunu bulunanlar bu tarifi uygulamadan önce doktorlarına danışmalıdır.

Yağ Yakan Karışımın Yapılışı

Cam bir kavanozun içerisine belirtilen miktarda elma sirkesini boşaltın. Bunun içine diğer malzemeleri de ilave ederek güzelce karıştırın. Kavanozu sargı bezi ile kapattıktan sonra serin bir yere kaldırın. Karışımın kullanılabilmesi için 10 gün bekletilmesi gerekmektedir. Bu süre boyunca malzemeyi ara ara karıştırmanız gerekmektedir. 10 gün dolduğunda kavanozdaki karışımı süzün ve tekrar cam kavanoza boşaltın. Kullanıma hazır hale gelen yağ yakan karışımı bitene kadar buzdolabında muhafaza edebilirsiniz.

Yağ yakan karışımı 1 su bardağı suyun içine 1 yemek kaşığı ilave ederek tüketebilirsiniz. Feridun Kunak’tan yağ yakan karışım, sayesinde daha sağlıklı ve kolay bir şekilde kilo verebilirsiniz. Bu karışımı kullandığınız sürece sağlıklı ve dengeli beslenmeye özen gösterip, spor yapmanız halinde etkisini daha iyi şekilde hissedebilirsiniz.

Yağ Yakıcı Kek Tarifi * Tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir