2018 Flash Tattoo Modelleri

Flash Tattoo Nedir

Sosyal Medyada Paylaşın

Flash dövme ( Flash Tattoo ), altın ve metalik renkteki geçici dövmelerdir. Geçtiğimiz yaz bayanlarda sıkça görmeye başladığımız bu dövmeler 2016 yılının da dövme trendleri arasında bulunuyor. Kısa süreli geçici dövme sahibi olmak isteyen bayanlar için flash dövme oldukça idealdir. Dövme yaptırmak, acı çekmek ve sonrasında dövmeyi çıkarttırmak için uğraşmaya gerek yok. Bu çok şık dövmeleri evde kendiniz kolay bir şekilde yapıp, çıkarabiliyorsunuz. Bu yazımızda sizlere flash dövme nasıl uygulanır, nasıl çıkarılır, kaç gün kalıcılığı vardır bunları anlatacağız. Sonrasında da sizlerle 2018 flash tattoo modelleri ile ilgili görselleri paylaşacağız.

Flash Tattoo Nasıl Uygulanır

Metalik ya da altın rengi flash dövmeleri birçok internet sitesinde çok ucuz fiyatlarla bulabilirsiniz. Dövmeyi temin ettikten sonra mevcut tabakadan seçtiğiniz dövme modelini kesip çıkarın. Dövmeyi yapacağınız bölgede krem ya da yağ gibi herhangi bir ürün yoksa hemen uygulamaya geçebilirsiniz.

  • Üzerindeki koruyucu tabakayı çıkarın ve dövmenin resmi cildinize doğru gelecek şekilde, istediğiniz bölgeye yerleştirin.
  • Daha sonra ıslak bir süngerle üzerini ıslatın.
  • 20 saniye kadar elinizle hafifçe basınç uygulayın.
  • Sonrasında çıkarın, işte hepsi bu kadar.

Evde dakikalar içinde yapabileceğiniz bu uygulama sayesinde bu yılın trendine uygun çok şık ve güzel dövmelere sahip olabilirsiniz. Uygulama sırasında canınız yanmadığı ve tek başınıza yapabildiğiniz için ekstra avantajlı bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz.

Flash Tattoo Vücudun Hangi Bölgelerine Uygulanır

Flash dövmeyi vücudunuzun tüm bölgelerine uygulayabilirsiniz. Bu dövmelerin en çok kullanıldığı bölgeler; kol, bacak, el, ayak, sırt, göğüs bölgesi, boyun ve ense gibi görünen ve dikkat çeken bölgeler olmaktadır. Takı şeklinde olan metalik dövmelerin yapılacağı yerler zaten belli, geri kalan modelleri hangi bölgelere uygulayacağınız size bağlı.

Flash Tattoo’nun Kalıcılığı Ne Kadardır

Flah dövmenin geçici bir dövme olduğunu söylemiştik. Kalıcılığı 2 ila 7 gün arasında değişebiliyor. Bu süre sizin bölgeyi sudan uzak tutmanızla bağlantılı olarak değişiyor. Bu dövmeler suyla temas ettiğinde renkleri soluklaşabilir. Duşa girdiğinizde ise çıkarlar ve yeniden yapmanız gerekir. Dövmenizin kalıcılığı sizin onu kullandığınız şartlara bağlıdır diyebiliriz.

Flash Tattoo Nasıl Çıkarılır

Flash dövmeyi yapmak kadar çıkarması da oldukça basittir. Dövmenin bulunduğu bölgeyi suyla yıkayın ve hafifçe ovalayın, hepsi bu kadar. Canınız yanmadan ve hiçbir leke kalmadan çok kolay bir şekilde çıkması da flash dövmeleri daha cazip hale getiriyor.

En Çok Kullanılan Flash Tattoo Modelleri Nelerdir

Her bayanın kendi zevkine göre tercih ettiği flash dövme modelleri arasında en çok kullanılanları; boyna, bileklere, parmaklara ve kulağa takı şeklinde yapılan altın ve metalik renkteki modellerdir. Bu dövmeler sayesinde hiçbir takı kullanmasanız bile takı takmış gibi görünebiliyorsunuz. Bunların dışında ok, yazı, tavus kuşu tüyü, değişik geometrik şekiller ve etnik desenler de en sık kullanılan flash dövme modelleri arasında bulunuyor. En çok altın ve metal rengi olmasından dolayı çoğu kişinin metalik dövme olarak da adlandırdığı bu dövmelerin değişik renkleri de bulunuyor.

2018 Flash Dövme Modeli
2018 Flash Dövme Modeli
2018 Flash Tattoo Dövme
2018 Flash Tattoo Dövme
Dövme Modelleri
Dövme Modelleri
El İçin Flash Tattoo Dövme
El İçin Flash Tattoo Dövme
Flash Dövme Modeli
Flash Dövme Modeli
Flash Dövme
Flash Dövme
Flash Tattoo 2018
Flash Tattoo 2018
Flash Tattoo Dövme 2018
Flash Tattoo Dövme 2018
Flash Tattoo Modeli
Flash Tattoo Modeli
Flash Tattoo
Flash Tattoo
Metalik Dövme Trendi
Metalik Dövme Trendi
Metalik Dövme
Metalik Dövme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir