Genital Bölge Beyazlatıcı Doğal Tarif

Genital Bölge Beyazlatıcı Doğal Tarif

Sosyal Medyada Paylaşın

Genital bölge beyazlatıcı doğal tarif Suna Dumankaya tarafından önerilen ve tamamen doğal içeriklere sahip bir formüldür. Birçok bayan genital bölgedeki kararmadan şikayetçi olduğu için bu soruna çözüm aramaktadır. Piyasada bunun için satılan ürünler bulunsa da bayanlar bunları kullanmaya çekinebilirler. Bayanlara cilt bakımı ile ilgili birçok doğal bakım formülü veren ve bu konuda güvenilir bir isim olan Suna Dumankaya genital bölgedeki kararmaları giderecek bir formülü de bayanlarla paylaştı. Bu yazımızda genital bölge beyazlatıcı formülün tarifini ve nasıl uygulanması gerektiğini sizlerle paylaşıyoruz.

Genital bölge beyazlatıcı formülden istenen etkinin sağlanabilmesi için düzenli kullanım gerekiyor. Hemen ilk kullanımda sonuç almayı beklemek yanlış olur. Bölgedeki renk farklılığı aşama aşama giderilecek olup, her uygulama sorasında renk biraz daha açılacaktır. Genital bölge beyazlatıcı tarifi paylaşmadan önce bu konuda önemli bir hatırlatma yapmak istiyoruz. Az sonra vereceğimiz maskeyi uygulamadan önce genital bölgeye kese yapılması gerekiyor. Bu sayede bölgedeki ölü deri tabakası atılacağı için bunların neden olduğu kararma da giderilebilir. Bu yapılmadığı taktirde bölgede biriken ölü deri tabakası nedeni ile uygulama başarılı olmayacaktır. Bu uyarıyı yaptıktan sonra gerekli malzemelerin listesine ve maskenin yapılışına geçebiliriz.

Suna Dumankaya Genital Bölge Beyazlatıcı Tarif

Suna Dumankaya genital bölge beyazlatıcı tarif yapımında kullanılan malzemeler cilt rengini açmaya ve bölgedeki ölü hücrelerin atılmasına yardımcı olur. Listedeki malzemeler ekonomik olduğu için ihtiyacı olan herkes bu doğal bakım formülünü evde rahatlıkla uygulayabilir. Hassas bir cilt yapısı bulunanlar ve listedeki malzemelerden herhangi birine alerjisi olanlar bu formülü uygulamamalıdır.

Gerekli Malzemeler

  • 1 çay kaşığı limon suyu
  • 1 çay kaşığı vazelin
  • 1 çay kaşığı elma suyu
  • Bebek pudrası ( uygulamadan sonra kullanmak için )

Yapılışı ve Uygulanışı

Cam bir kasenin içine belirtilen miktarda limon suyu, elma suyu ve vazelini alın. Bunları birbiri ile güzelce karıştırarak sürülebilecek kıvama gelmelerini sağlayın. Karışımı hazırladıktan sonra uygulama bölgesine güzelce kese yapın. Kese uyguladıktan sonra genital bölgeye karşımı sürün ve kuruyana kadar bekletin. Kuruduktan sonra hiç yıkamadan bebek pudrası sürün. Her gün düzenli olarak uygulandığı taktirde yaklaşık 14 gün içinde genital bölgedeki kararmanın giderildiği gözlenebilir.

Suna Dumankaya genital bölge beyazlatıcı tarif sayesinde bölgedeki kararmaları gidererek bu problemi kolay bir şekilde çözebilirsiniz. Aynı formülü koltuk altı, diz ve dirsek kararmalarını gidermek için de kullanabilirsiniz.

Ev Yapımı Cilt Beyazlatıcı Krem Tarifi * Tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir