Gömleği Tersten Giyme Trendi

Sosyal Medyada Paylaşın

Gömleği tersten giyme trendi tüm hızıyla yayılırken biz de bugün bu konuyu ele alıyoruz. Geçtiğimiz kış kazak ve hırkaları ters giyme trendi bayanların çok hoşuna gittiği için bahar aylarında da gömlekler ters giyilmeye başlandı. Çoğumuza gömleği ters giyme fikri hoş gelmese de bu şekilde yapılan kombinleri görünce fikriniz değişebilir.

2018 sokak modası trendleri incelendiğinde özellikle genç bayanlar arasında gömleği ters giymenin epey yaygınlaştığını görüyoruz. Farklı tarzlar denemekten hoşlanan bayanlar bu trendi kendi giyim zevkleri ile harmanlayarak bahar ve yaz aylarında değişik stilleri ile dikkat çekebilirler. Gömleği ters giyerek yapılan kombinlerin özellikle sırt dekoltesinden hoşlanan bayanların çok hoşuna gideceğini düşünüyoruz. Bu trendi kendi tarzına uyarlamak isteyen bayanlar için bazı kombin önerilerini aşağıda paylaşıyoruz.

Gömleği Ters Giyerek Yapılan Kombinler

Ters gömlek ve kot pantolon rahatlığı ve şıklığı bir arada bulmak isteyen bayanlar için en uygun kombindir. Gömleğin düğmeleri açık bırakılarak ortaya çıkan güzel sırt dekoltesine uyacak bir ayakkabı tercihi ile trendlere uygun bir tarz yakalamak mümkün. Boynunuza takacağınız kolyeyi de trende uygun olarak arkaya doğru sarkıtabilirsiniz.

 

Ters gömlek trendi dik yakalı gömleklere uygulandığında ortaya oldukça dikkat çekici bir kombin çıkabilir. Gömleği ters giyme trendinde beyaz gömlekle yapılan kombinler her bayana yakışacak kadar şık. Ayrıca siyah gömleği ters giyerek hem zayıf hem de zarif görüneceğiniz kombinler oluşturabilirsiniz. Giysi dolabında çizgili gömleği olan bayanlarda ters gömlek kombinini uygulayarak, bahar aylarında şıklıkta zirve yapabilirler.

 

 

 

 

 

Kumaş pantolon ve ters gömlek bir arada olduğunda bayanların ortaya koyduğu modern ve şık stiller oldukça dikkat çekici bir hale gelebiliyor. Gömleği ters giyme trendini uygulayan bayanlar tek omuzlarını da açıkta bırakarak 2018  modasına uygun kombinler yapabilirler.

 

 

 

Yüksek belli eteklerle dikkat çeken kombinler oluşturmak için gömleği tersten giymeniz yeterli olacaktır. Bahar ve yaz aylarında giyeceğiniz mini eteklerin şıklığını tamamlamak için gömleği tersten giyebilirsiniz. Kalem etek bayanların her sezon severek kullandığı bir parça olduğu için bunları ters gömlek ile kombinleyebilirsiniz. Düğmeleri açık olan gömleğin ucuna arkadan atacağınız düğüm ise sırt dekoltesinin zarif ve dikkat görünmesine yardımcı olacaktır. Ters gömlek trendini klasik giyim tarzına uyarlamak için kumaş etek ve beyaz gömlek ile yapacağınız kombinlerden faydalanabilirsiniz.

Sizlere fikir olması açısından gömleği tersten giyme trendine uygun ters gömlek kombinlerini sizler için paylaşıyoruz. Dolabınızda bulunan kıyafetlere göre siz de bu kombinlerden birini yapabilirsiniz.

Beyaz Ters Gömlek
Beyaz Ters Gömlek
Ters Desenli Gömlek
Ters Desenli Gömlek
Ters Gömlek Etek Kombini
Ters Gömlek Etek Kombini
Ters Gömlek Kombinleri
Ters Gömlek Kombinleri
Ters Gömlek Örneği
Ters Gömlek Örneği

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir