Haşema Modelleri 2018

Haşema Modelleri 2018

Sosyal Medyada Paylaşın

Haşema modelleri 2018 yılında da tesettürlü bayanların yazın rahat edebileceği mayolarla ilgili görselleri ve sezonun trendlerini kapsamaktadır. Tesettürlü bayanlar kapalı giyindikleri için yazın denize gittiklerinde de bu giyimlerine uygun mayolar kullanmak durumundalar. Eskiden tesettürlü bayanlar denize giremezlerken artık birbirinden şık ve güzel haşema modelleri sayesinde yazın tadını doyasıya çıkarabilmekteler. Yazın tatile gitmek isteyen tesettürlü bayanlar modern çizgilere sahip bir haşema almak istiyorlarsa bu yazımızda konu ile ilgili tüyoları ve görselleri bulabilirler.

Tesettür Mayo Trendleri

Bu sezon tesettür mayolarda pembe, bordo, mor, mavi ve yeşil gibi canlı renkleri ağırlıklı olarak görmekteyiz. Klasik tam kapalı mayo modellerinin yanı sıra, yarı kapalı tesettür mayolar da bu sezon sıkça gözümüze çarpıyor. Siyah ya da gri haşemaların üzerindeki pembe, yeşil ve mavi gibi renklere çok sık rastlıyoruz. Canlı ve cıvıl cıvıl haşemalar sayesinde bayanlar bu yaz daha enerjik görünebilirler. Geçtiğimiz yıllarda alt üst farklı renk tam kapalı mayo modelleri revaçtayken, bu yaz üzerinde çizgili desenlerin bulunduğu tesettür mayolar yükselişte. Bayanların isteğine göre alt tarafı bol ya da tayt şeklinde birçok kapalı mayo tasarımı mevcut. Tam kapalı mayo modellerinde başa türban şeklinde bağlanan parçalar bulunuyor ve bu şekilde bayanların kolları gibi boyunları da tamamen kapalı oluyor. Yarı kapalı mayolarda ise bone şeklinde başlıklar bulunduğunu görüyoruz. Bu tür başlıkların kullanıldığı tasarımlarda kollar ve boyun açıkta kalıyor. Tesettürlü bayanlar kendi zevk ve isteklerine göre istedikleri tarz haşemayı seçebilirler.

2018 haşema modellerinde sıklıkla dik uzanan çizgili desenler olduğunu görüyoruz. Bu tarz çizgiler vücudu daha ince göstermeye yardımcı olacağı için, fazla kilolarından şikayetçi olan tesettürlü bayanlar çizgili mayoları tercih edebilirler. Gösterişli giyinmekten hoşlanan tesettürlü bayanların çok hoşuna gidebilecek, üzerleri işleme şeklinde desenlerle bezeli kapalı mayo modelleri de bulmak mevcut.

Bu yazımızda sizlerle tesettürlü bayanlar için haşema modelleri ile ilgili sezonun trendleri hakkında bazı tüyolar paylaştık. Bunlara ek olarak 2018 tesettür mayo modelleri ile ilgili en şık görselleri de aşağıda sizlerle paylaşıyoruz. Tatile çıkmadan önce yeni bir kapalı mayo almak istiyorsanız, aşağıdaki resimler nasıl bir model alacağınız konusunda size fikir verebilir.

Yazlık Tunik Modelleri * Tıklayınız

Pareo Nasıl Seçilir * Tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir