Havalı Kadınların 5 Aksesuarı

Havalı Kadının 5 Aksesuarı

Sosyal Medyada Paylaşın

Havalı kadının 5 aksesuarı başlığı altında günlük hayatta, iş yaşamında ve özel günlerde girdiğiniz her ortamda dikkat çekmenizi sağlayacak tüyoları paylaşıyoruz. Şık bir giyim, iyi bir makyaj ve harika saçlar sizi güzel bir kadın yapabilir fakat her güzel kadın havalı olmayabilir. Havalı görünmek için saatlerce ayna karşısında durmanıza ve uzun uzun düşünmenize gerek yok. Bazı aksesuarlar sayesinde kısa sürede havalı bir kadın olarak tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Bunu nasıl yapacağınızı merak ediyorsanız aşağıdaki tüyolardan faydalanabilirsiniz.

Güneş Gözlüğü

Yüz şeklinize ve tarzınıza uygun bir güneş gözlüğü ile dışarıda her zaman havalı görünebilirsiniz. Açık renk camları olan güneş gözlükleri ya da aynalı güneş gözlükleri bu konuda çok işinize yarayabilir. Havalı olduğunuz kadar gizemli de görünmek isterseniz büyük camlı güneş gözlükleri kullanarak bu isteğinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Saç Bandı

Bazı kadınlar saç bandını modası geçmiş bir aksesuar olarak görebilirler. Fakat eşarp şeklinde saç bantlarını farklı şekillerde bağlayarak çok hoş saç modelleri yapılabilir. Kumaş saç bandını kalın bir şekilde önden ya da arkadan bağladığınızda saçlarınızı bırakabilir ya da dağınık topuz yaparak havalı bir kadın olabilirsiniz.

Kemer

Giyeceğiniz pantolona uygun bir kemer de sizi daha havalı ve şık gösterecek detaylardan birisidir. Sadece klasik giyinen kadınlar kemer kullanır diye bir düşünceniz varsa bunun yanlış olduğunu söylemeliyiz. Spor giyinen bayanlar da metal kemerler takarak farklı tarzları ile dikkat çekebilirler.

Çanta

Bayanların en önemli aksesuarlarından birisi olan çanta da havalı bir görünüm açısından oldukça önemlidir. Kıyafetinizle uyumlu bir çanta ile her zaman daha şık ve havalı görünmeniz mümkün. Bu konuda sezonun moda trendleri dikkate alındığında ortaya harika sonuçlar çıkacaktır. Bu yıl küçük ve boyna çapraz asılan çanta modelleri popüler olduğu için bu tarz çantalar kullanabilirsiniz.

Topuklu Ayakkabı

Topuklu ayakkabının bayanları ne kadar çekici gösterdiğini bilmeyen yoktur. Günümüzde spor ya da klasik her türlü kıyafetin altına giyilebilecek topuklu ayakkabı modeli bulunmaktadır. Bu konuda en ideali tabi ki stiletto olmaktadır.

Bu yazımızda paylaştığımız kadınları havalı gösteren tüyolar sayesinde artık siz de girdiğiniz her ortamda dikkat çekebilirsiniz. Bu aksesuarların yanı sıra kırmızı ruj, bakımlı eller, beyaz ve yakası açık gömlek ve tarzınıza uygun bir kot pantolon da havalı görünümünüzü tamamlamaya yardımcı olacak tüyolar olarak aklınızda bulunsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir