Hoşlandığınız Erkekle İlk Buluşma

Hoşlandığınız Erkekle İlk Buluşma

Sosyal Medyada Paylaşın

Hoşlandığınız erkekle ilk buluşma önemlidir çünkü o anki izlenime göre ilişkinizin gidişatı ortaya çıkar. Güzel bir ilişkiye başlamak için o özel ana iyi hazırlanmanız gerekir. Kadınların erkekleri etkilemek amacı ile uyguladığı bazı taktikler vardır. Bunlar doğru uygulanırsa işe yarayabilir fakat yapacağınız bir yanlış da beraberliğinizi başlamadan bitirebilir. Aşağıda sizlerle paylaşacağımız tüyolar sayesinde hoşlandığınız erkeği etkileyebilirsiniz.

İlk buluşmada her bayan kendisine özen gösterir. Güzel bir kıyafet, iyi bir makyaj ve yaptırılmış saçlar görsellik açısından önemlidir. Bakımlı bir bayan her erkeğin hoşuna gider fakat dozunu aşarsanız erkeğe itici gelebilirsiniz. Şık olacağım diye aşırı dekolte içeren bir kıyafet giymeyin. Bunu yaptığınızda hem siz rahat hareket edip, anın tadını çıkaramazsınız hem de yanınızdaki erkek başkalarının size bakmasından rahatsız olabilir. Makyaj yapın fakat bunda da abartıya kaçmamaya dikkat edin. Doğal bir makyaj ile yüzünüz daha güzel ve canlı, bakışlarınız da daha etkili görünecektir. Aşırı makyaj yaptığınızda ise doğal olmayan görünümünüz erkeğe itici gelecektir. Saçlarınız konusunda da doğallıktan şaşmamanızı tavsiye ediyoruz. Giyeceğiniz kıyafete uygun bir at kuyruğu ya da güzel bir topuz modeli, doğal güzelliğinizi ortaya çıkarmakta etkili olabilir. Ayakkabı seçimine de özen göstermeniz gerekir. Uzun boylu görünmek adına çok yüksek topuklu ayakkabı giymeniz yürürken zorlanmanıza ve boyunuzu uzun göstermek için uyguladığınız taktiği vurgulamaya neden olabilir. Gideceğiniz mekana uygun kıyafet, saç ve makyaj ile işin ilk bölümünü başarı ile tamamlayabilirsiniz.

Dış görünüş olarak güzel ve hoş olabilirsiniz fakat buluştuğunuzda yapacağınız davranışlar ve söyleyeceğiniz sözler de önemlidir. Hoşlandığınız erkeğin karşınızda olması sizi heyecanlandırsa da kontrollü söz ve davranışlardan uzaklaşmayın. Heyecandan ikide bir elinizin saçlarınıza ya da yüzünüze gitmesi karşınızdaki erkeğe itici gelebilir. Heyecanınızı kontrol altında tutmaya çalışın, kendinizi zorlamadan doğal davranın. Doğallık her zaman kadınların en güçlü silahıdır bunu unutmayın. İlk buluşmada çok gülmek ve sürekli konuşmak gibi yanlışlara düşmeyin. Güler yüzlü olun fakat dikkat çekecek şekilde yüksek sesle konuşup, tüm bakışları size yöneltecek kadar abartılı gülmeyin. Daha ilk buluşmada tüm hayat hikayenizi anlatmayın. Kendiniz hakkında küçük ip uçları verin, biraz gizemli olun. Bırakın karşınızdaki erkek sizi zamanla yavaş yavaş tanısın. Yanlış bir söz söyleyeceğinizi düşünerek suskun kalmayın. Hiç konuşmaz ve onun sorduğu sorulara zoraki cevaplar verirseniz, kendisi ile vakit geçirmekten hoşlanmadığınızı düşünebilir. Hoşlandığınız erkekle ilk buluşmanızda kendiniz gibi olun ve asla doğallığın dışına çıkmayın. Onun dikkatini çekmek için kendinizi farklı göstermeye çalışırsanız, bu ileride aranızda sorun yaşanmasına sebep olabilir.

Hoşlandığınız erkekle buluşmak hayatınızda bir dönüm noktası olabilir. Ona kendinizi en iyi şekilde ifade etmeye ve onun söylediklerini anlamaya çalışın. Unutmayın ki ilk buluşma ileride sıkça bahsedeceğiniz bir konu olacağı için iki taraf açısından da güzel bir an olmalı.

Erkekler Neden Aldatır * Tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir