İbrahim Saraçoğlu Göğüs Büyütme Kürü

İbrahim Saraçoğlu Göğüs Büyütme Kürü

Sosyal Medyada Paylaşın

Göğüslerinin küçüklüğünden şikayetçi olan bazı bayanlar, göğüs büyütme operasyonu yaptırırken buna imkanı olmayanlar da göğüs büyüten ürünlerden kullanarak bu sorunu çözmeye çalışırlar. Bugün sizlerle paylaşacağımız İbrahim Saraçoğlu göğüs büyütme kürü sayesinde bu sorunu ekonomik ve doğal bir şekilde çözebilirsiniz. Aktarlardan temin edebileceğiniz şerbetçi otu ve hayıt tohumunu düzenli olarak kullandığınızda göğüslerinizin doğal bir şekilde büyüyeceğini belirten Saraçoğlu bayanlara bu mucizevi formülün tarifini katıldığı bir televizyon programında verdi. Doğal bakım yaparak hayal ettiği göğüslere kavuşmak isteyen bayanlar aşağıda formülü bulabilirler.

İbrahim Saraçoğlu Göğüs Büyütme Kürü

Göğüslerinin büyümesini isteyen bayanların 2 ay boyunca kullanması gereken 2 farklı kür bulunmakta. ilk ay şerbetçi otu kürü, sonraki ay da hayıt tohumu kürü. Bu kürleri evde kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Şimdi kürün tarifini paylaşıyoruz.

Malzemeler

  • 6 gram şerbetçi otu
  • 1 su bardağı su

Yapılışı

Küçük bir tencerenin içine aldığınız su ve şerbetçi otunu yaklaşık 9 dakika kaynatın. Biraz ılıması için beklettikten sonra süzün ve bir bardağa alarak tüketin. Bu formülü 1 ay boyunca günde 1 kere uyguladıktan sonra 2. ay aynı formülü hayıt tohumu ile uygulayın.

16 ila 30 yaş arası tüm bayanların bu kürü uygulayabileceğini belirten İbrahim Saraçoğlu, kürün etkili olabilmesi için uygun bir beslenme programı da uygulanması gerektiğinin altını çiziyor. Kürü uygulayan bayanların besleme menüsünde bulunması gereken gıdalar ise; avokado, kurutulmuş beyaz üzüm ve 40 gram kadar sütlü çikolata. 2 ay boyunca düzenli olarak şerbetçi otu ve hayıt tohumu çayı içip, saydığımız bu gıdaları tüketen 30 yaşın altındaki bayanlar bu sürenin sonunda hayal ettikleri göğüslere kavuşabilirler.

Bu yazımızda sizlerle paylaştığımız doğal göğüs büyütme kürü sayesinde, bıçak altına yatıp bütçenizi aşan ücretler ödemeden hesaplı ve sağlıklı bir şekilde göğüslerinizin büyümesini sağlayabilirsiniz. Tüm doğal bakım yöntemlerinde olduğu gibi bu uygulamada da hemen ilk birkaç kullanımda mucizevi bir sonuç beklenmemesi gerekir. Saraçoğlu’nun belirttiği gibi 2 ay düzenli olarak kullandıktan ve önerilen gıdaları da bu süre boyunca tükettikten sonra uygulamadan başarılı bir sonuç alabilirsiniz. Göğüslerinin çok küçük olmasından şikayetçi olan genç bayanlar bu doğal formülü 2 ay uygulayarak, şık kıyafetlerini gönül rahatlığı ile giyebilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir