İbrahim Saraçoğlu Göğüs Sıkılaştırıcı Kür

İbrahim Saraçoğlu Göğüs Sıkılaştırıcı Kür

Sosyal Medyada Paylaşın

Her bayan daha sıkı ve diri göğüslere sahip olmak ister. Sık kilo alıp verme, hamilelik, emzirme, yanlış iç  çamaşırı kullanma ve yaşın ilerlemesi gibi birçok nedene bağlı olarak zaman içinde bayanların göğüslerinde sarkma meydana gelebilir. Böyle bir durumda bayanlar estetik operasyonlara ya da pahalı ürünlere umut bağlarlar. elbette ki her bayanın böyle bir imkanı olmayabilir. Bu durumda doğal bakım formülleri bu sorunun çözümüne yardımcı olabilir. Bugünkü yazımızda çoğu bayanın ortak sorunu olan göğüs sarkmasını gidermeye yardımcı olacak, doğal ve etkili bir formül paylaşıyoruz. Doğal bakım dendiğinde aklımıza gelen ilk isimlerden olan İbrahim Saraçoğlu, katıldığı bir televizyon programında göğüs sarkmasından şikayetçi olan bayanlara çok hesaplı ve evde kolayca yapılabilecek bir kür tarifi verdi. 3 ay gibi kısa bir sürede bıçak altına yatmadan ve çok pahalı ürünler kullanmadan, daha sıkı göğüslere sahip olmak isteyen bayanlar için, İbrahim Saraçoğlu göğüs sıkılaştırıcı kür tarifini ve yapımını paylaşıyoruz.

Göğüs Sıkılaştırıcı Kür Nasıl Yapılır?

Göğüs sıkılaştırıcı kür yapımında, cilt sıkılaştırıcı özelliği olan doğal yağlardan faydalanıyoruz. Saraçoğlu verdiği tarifte, üzüm çekirdeği yağı ve incir çekirdeği yağını öneriyor. Bu yağları aktardan temin ederek, evinizde dakikalar içerisinde bu kürü yapıp daha sıkı ve diri göğüslere sahip olabilirsiniz.

Göğüs Sıkılaştırıcı Kür Malzemeleri

  • 1 tatlı kaşığı üzüm çekirdeği yağı
  • 2 tatlı kaşığı incir çekirdeği yağı

Göğüs Sıkılaştırıcı Kür Yapımı

Belirtilen miktarda üzüm çekirdeği yağı ve incir çekirdeği yağını bir kasenin içinde güzelce karıştırın. Daha sonra hazırladığınız bu karışımı göğüslerinize sürün. Tüm yapmanız gereken bu kadar.

Kürün ne sıklıkla uygulanacağına gelince, ilk hafta sabah ve akşam olmak üzere günde iki kere uygulayın. Sonraki günlerde ise günde 1 defa uygulamanız yeterli. Bu şekilde 3 ay boyunca kürü düzenli olarak uygulamanız halinde, göğüslerinizin daha sıkı olmasını sağlayabilirsiniz.

Sizlerle paylaşmış olduğumuz göğüs sıkılaştırıcı doğal kür tarifi sayesinde artık sarkan göğüslerinizi dert etmeden, istediğiniz kıyafetleri rahat bir şekilde giyebilirsiniz. Bu konuda tek dikkat etmeniz gereken nokta, uygulamayı düzenli olarak yapmak ve kürün malzemelerini belirtilen oranlarda kullanmak. Tarifte kullanılan doğal yağlardan herhangi birine alerjiniz varsa formülü uygulamayınız. Uygulamayı yaparken cildinizde kaşıntı, yanma, döküntü gibi alerjik belirtiler ortaya çıkarsa hemen uygulamayı sonlandırın ve bir daha tekrar etmeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir