Keçe Toplarından Dekoratif Paspas Yapımı

Sosyal Medyada Paylaşın

Keçe toplarından dekoratif paspas yapımı çok pratik ve keyifli bir uygulamadır. Başlığı görünce zor bir çalışma olacağını düşünenler olabilir fakat bu uygulama hiç zor değil. İsteyen herkes rahatça yapabilsin diye bu projede hazır keçe topları kullanılıyor. İsteyenler kendileri bu keçe topları evde istedikleri renk ve boyutta yapabilirler. Kolaylık olması bakımından biz hazır olanlarını kullanmanızı öneriyoruz. Sizin tek yapmanız gereken yapacağınız paspasın rengine ve boyutuna karar vermek. Bundan sonrasında yapmanız gerekenleri aşağıda açıklıyoruz. Projeyi deneyecek olanlara keyifli çalışmalar diliyoruz.

Keçe Toplarından Dekoratif Paspas Nasıl Yapılır

Keçe Toplarından Dekoratif Paspas Malzemeleri

  • İstediğiniz büyüklükte ve renkte keçe toplar
  • Makas
  • Misina ipi
  • İğne

Keçe toplar hobi malzemeleri satan yerlerde paketler halinde satışa sunulmaktadır. Farklı renk ve boyut seçenekleri arasından zevkinize uygun bir tercih yapabilirsiniz. Gerekli malzemeleri hazırladıktan sonra hemen uygulamaya başlamak için kolları sıvayabilirsiniz.

Keçe Toplarından Dekoratif Paspas Yapımı

Paspası kullanım amacı ve kişisel tercihinize göre yuvarlak, kare ya da dikdörtgen olarak yapmanız mümkün. Misina ipi ve iğne ile şekle uygun olarak topları birbirine sabitlemeniz gerekiyor. Topların hepsini  birbirine tutturduktan sonra kendi tasarımınız olan paspası kullanmaya başlayabilirsiniz.

Keçe toplar ile paspas yapmak çok kolay ve bir o kadar da eğlenceli bir uğraş olabilir. Renkli keçe toplardan paspasın yanı sıra yolluk ve halı gibi başka dekoratif parçalar da yapabilirsiniz. Keçe toplardan yapılan ürünler şık ve kullanışlı olduğu için bu uygulamayı klozet takımı yapımında da tercih edebilirsiniz. Hayal gücünüzü kullanarak farklı dekoratif ürünlerin yapımında da bu rengarenk topları kullanabilirsiniz. Uygun boyutta toplar kullanarak çok güzel bardak altlığı, nihale ve duvar süsleri de yapmanız mümkün. Biraz düşünürseniz aklınıza bu keçe toplar ile yapabileceğiniz birçok farklı çalışma gelebilir.

Keçe toplardan paspas yapımı bayanların evde sıkılmadan vakit geçirebileceği bir uygulamadır. Fazla el oyalamayan bu hobi çalışması sayesinde evinizin dekorunu daha şık ve güzel bir hale getirmeniz mümkün. Aşağıda sizlerle paylaştığımız örnek çalışmalara göz atarak siz de evinizde kullanmak ve yakınlarınıza hediye etmek için böyle güzel paspaslar yapabilirsiniz.

Keçeden Bardak Altlığı Yapımı * Tıklayınız

Keçeden Aktivite Kitabı Nedir * Tıklayınız

Keçe Toplarından Paspas Modeli
Keçe Toplarından Paspas Modeli
Keçe Toplarından Paspas Nasıl Yapılır
Keçe Toplarından Paspas Nasıl Yapılır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir