Kış Gelinliği Aksesuarları

Kış Gelinliği Aksesuarları

Sosyal Medyada Paylaşın

Eskiden kış gelini olmanın düşüncesi bile gelin adaylarını üşütmeye yeterken, bu kış gelinliklerdeki çeşitlilik ve birbirinden harika aksesuar seçenekleriyle gelinler hem üşümüyor hem de bir kraliçe kadar şık ve asil görünebiliyorlar. Kış gelini olacak olanlar için kış gelinliği aksesuarları konusunu işledik… Gelin birlikte göz atalım…

Kış Gelinliği Aksesuarları

Kış gelini olmanın en büyük avantajlarından birisi saçlarınızı daha özgür bırakabileceğiniz saç modellerini tercih edebilmeniz ve birbirinden güzel duvaklarla gelinliğinizin bütünlüğünü sağlama şansına sahip olmanızdır. Yazın havaların aşırı sıcak olması nedeniyle gelin adayları çok uzun duvaklar kullanamazlar fakat kış gelinleri uzun duvaklarıyla çok farklı ve asil bir hava oluşturabilirler.

Kış gelinleri seçecekleri gelinliklerde uzun dantel kollu modellere yöneldiklerinde kollarının daha zarif ve ince görünmesini sağlayabilirler. Ayrıca kol ve yakalarda kullanılan dantel detayları sayesinde şıklıklarını asaletle taçlandırabilirler.

Kış gelinleri elbette ki sadece uzun kollu veya yakası kapalı gelinlik giyecek değiller. Dileyen gelinler straplez gelinlikleri de tercih edebilirler. Bu tarz gelinliklerin üzerine giyilecek dantel bolero onların zarafetini gözler önüne serecektir. Bolero istemeyenler bunun yerine kürk etoller de kullanılabilirler. Omuzları ısıtan bu etollerle de gelinler gayet şık ve çekici görüneceklerdir.

Kış gelinleri havanın soğuk olmasını kendileri için bir avantaja çevirebilirler. Gelinliklerinin üzerine giyecekleri zarif, kapşonlu pelerin ile “karlar kraliçesi” imajını yansıtabilirler. Pelerinin kapşonunda ve kol ağızlarında bulunan kürk detaylar ortaya harika manzaralar çıkmasını sağlayacaktır. Pelerinler sade olabileceği gibi, biraz daha ışıltılı olmasını isteyenler de tercihlerini küçük zarif taşlarla süslü pelerinlerden yana kullanabilirler.

Bu kış gelinler için özel olarak üretilen gelin botları dantellerle süslenerek gelinliklerle uyumlu hale getirilmiş durumda. Bu sayede kış gelinleri hem üşümeyecek hem de şıklıklarından taviz vermeyecekler.

Kış gelinleri dantelden yapılmış birbirinden şık ve zarif eldivenler sayesinde asaletlerini şıklıkla tamamlayıp, hayranlık dolu bakışları üzerlerinde toplayabilirler. Her türlü gelinlik modeline uygun çeşit çeşit gelin eldiveni bulunmaktadır. Gelin adayları bunların içinden gelinliklerine en uygun olanını seçip, arzu ettikleri şıklığa rahatlıkla ulaşabilirler. Gelin eldivenleri sadece dantelle sınırlı değil. Dileyenler ipekli, deri veya başka kumaşlardan yapılmış sade ya da taşlarla ve işlemelerle süslenmiş eldiven modellerinden de seçebilirler.

2019 kış gelinliği aksesuarları sayesinde, kış gelinleri en mutlu günlerinde üşümeden o mutlu anın tadını çıkarırken, şıklıkları ve asaletleriyle de başta damat olmak üzere herkesin beğenisini kazanabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir