Kısa Saç Örgü Modelleri

Kısa Saç Örgü Modelleri

Sosyal Medyada Paylaşın

Saç örgüsü bayanlara daha genç ve doğal bir hava kattığı için, bu sezon günlük hayatta ve özel günlerde oldukça favori. Bayanlarda kısa saç trendi de yaygın olduğundan bu iki modelin bir arada kullanmak isteyenler, kısa saç örgü modelleri yapmak isteyebilir. Kısa saçları örmek biraz zor olsa da uygun model seçimi işinizi kolaylaştırabilir. Bu yazımızda günlük yaşantınızda ve özel bir davete giderken kolay bir şekilde uygulayabileceğiniz kısa saç örgü modellerini sizlerle paylaşıyoruz. Sezonun trendlerinden olan bu saç modellerini sizler de uygulayarak daha modern ve çekici görünebilirsiniz.

2019 Kısa Saç Örgü Modelleri

 

Bob kısa saç modeli kullanan bayanlar saçlarını biraz kabartıp, yan taraftan örüp bunu arkada siyah toka ile sabitleyerek modern bir saç stiline sahip olabilirler. Bu kısa saç örgü modeli günlük yaşamda kullanılabileceği gibi özel bir davete gidileceği zaman abiye kıyafetlerle de uyumlu olacaktır.

Bob Saça Örgü Modeli
Bob Saça Örgü Modeli

 

Yukarıdaki resimde gördüğünüz kısa saç örgüsü farklı görünümü ile bu sezon bayanlar arasında oldukça favori. Omuzlarda ya da daha kısa küt saça rahatlıkla uygulayabileceğiniz bir saç örgüsü.

Sahte Kazıtılmış Saç Örgüsü

Asimetrik kısa saçları olan bayanlar da saç örgüsü yapabilirler. Yukarıdaki gibi saçlarınızı bir tarafından sıkı bir şekilde örerek, yanları kazıtılmış saç görünümü verebilirsiniz. 2019 kısa saç örgüsü modelleri arasında en yaygın kullanılan bu tasarım bahar ve yaz aylarında da zirvedeki yerini koruyacak.

Kısa Dalgalı Saça Örgü
Kısa Dalgalı Saça Örgü

 

Önden arkaya doğru ince bir şekilde örerek uyguladığınız modelle, kısa saçın da güzel olabileceğini ortaya koyabilirsiniz.

Kısa Saç Örgüsü İklili
Kısa Saç Örgüsü İkili

 

Saçlarınız çok kısa olsa bile yukarıdaki kısa saç örgüsünü rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Modeli sadece tek bir örgü olarak da yapıp kullanmanız mümkün.

 

Kısa Saç Örgüsü Modeli
Kısa Saç Örgüsü Modeli

Kısa saçlara en uygun model yukarıda gördüğünüz yarım örgüdür. Normal ya da farklı ördü teknikleri kullanarak yapacağınız bu saç modeli sayesinde yaz aylarında katılacağınız davetlerde dikkat çekebilirsiniz. Özel bir davete katılacağınız zaman bu saç örgüsünü uygularsanız aralara çiçekli ya da parlak taşlı aksesuarlar serpiştirmeyi unutmayın.

Kısa Saça Örgü
Kısa Saça Örgü

 

Sadece saçınızın ön tarafını örerek kısa sürede çok güzel bir saç modeline sahip olabilirsiniz. Asimetrik kısa saçlara bu örgü modeli çok yakışmakta.

 

Kısa Saça Balık Sırtı Örgü
Kısa Saça Balık Sırtı Örgü

 

Saçların sadece ön tarafına uygulanacak balık sırtı  saç örgüsü her yaştan bayana en çok yakışacak tasarımlar arasında bulunuyor. Sezonun trendlerinden olan bu kısa saç örgü modeli küçük bayanlara da çok yakışmaktadır.

Bu sezon bayanlar arasında en çok kullanılan kısa saç örgü modellerinden en güzellerini sizler için derledik. Siz de kısa saçlarınızı örmek istediğinizde bu modeller arasından istediğinizi uygulayabilir ya da bu resimlerden ilham alarak kendinize farklı tarzlar oluşturabilirsiniz.

Mor Saç Modelleri * Tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir