Kışın Şort Nasıl Giyilir

Kışın Şort Nasıl Giyilir

Sosyal Medyada Paylaşın

Benim farkım, benim tarzım diyen bayanlar kış aylarında da şort giymekten vazgeçmiyorlar. Şortlar çok amaçlı kullanıma uygun olmaları ve sağladığı rahatlık nedeniyle bu kış da bayanların gözdesi. Şortla klasik veya spor, masum ya da seksi görünmek tamamen sizin elinizde. Şort giymekten hoşlanan ve fiziğine güvenen bayanların; kışın şort nasıl giyilir sorusuna bu yazımızda cevap vermek istedik….

Kışın Şort Nasıl Giyilir

Kışın şort giymenin üşüteceğine dair çekincesi olan bayanlara kışlık kumaşlardan soğuk aylara özel üretilmiş kalın şortlar, bunların altına giyilecek opak çoraplar, bot ve çizmelerle üşümeden de şort giymenin zevkine varabileceklerini söyleyebiliriz.

Kışın giyilebilecek şortlar arasında ilk sıralarda kalın kumaş şortlar, deri şortlar ve tabi ki de vazgeçilmezimiz olan kot şortlar bulunmaktadır. Bu şortların altına giyilen siyah opak çoraplar, desenli çoraplar ve ince çoraplar da görsel bütünlüğü sağlamaya yardımcı olmaktadır. Şortların altına topuklu ayakkabı, spor ayakkabı, yarım bot, çizme veya dizüstü çizme giyerek kendi tarzınızı ortaya koyabilirsiniz. Şortların üstüne giyeceğiniz kazak ve gömlekler, bunları tamamlayacak olan ceket, mont ve kaban gibi ayrıntılar tamamen sizin zevkinizi ortaya çıkaracaktır.

Spor Giyinmekten Hoşlanan Bayanlar Şortu Nasıl Giymeli

Spor giyinmekten hoşlanıyorsanız tercihiniz kot veya deri şortlardan yana olmalıdır. Kot şort altına ince çorap ve spor ayakkabı, üste ise spor bir kazak giymeniz sizi çok şık ve sportif göstermenin yanı sıra arzuladığınız rahatlığı da sunacaktır. Hava çok soğuk ise üzerinize giyeceğiniz bir deri ceket sizi ısıtırken şıklığınıza da katkıda bulunacaktır.

Deri şort giymeyi tercih ediyorsanız bunun altına siyah bir opak çorap ve ayak bileği hizasında bot giyebilir, şortun üstüne giyeceğiniz sportif bir gömlek ve en üste giyeceğiniz spor desenlerde bir hırka ile sportif bir şıklığa imza atabilirsiniz.

Klasik Giyinmekten Hoşlanan Bayanlar Şortu Nasıl Giymeli

Klasik giyinmekten hoşlanıyorsanız bizim size tavsiyemiz siyah kumaş şort bunun altına da siyah opak çorap ve siyah topuklu ayakkabı giymenizdir. Üstten giyeceğiniz bir gömlek ve blazer ceketle şıklığınızla göz kamaştırırken oldukça ince ve zayıf da görünebilirsiniz.

Eğer hava çok soğuk değil ise kumaş şortunuzun altına ince çorap giyip, bunun altına bacak yapınıza uygun bir boyda çizme veya yarım bot giyebilirsiniz. Üstünüze giyeceğiniz gömlek ve uygun renkteki bir kazakla oldukça şık ve kadınsı görünebilirsiniz.

Seksi Giyinmekten Hoşlanan Bayanlar Şortu Nasıl Giymeli

Seksi giyinmekten ve dikkat çekmekten hoşlanıyorsanız deri şortları tercih etmeniz sizin için uygun bir seçim olacaktır. Deri şortun altına giyeceğiniz ince çoraplar ve dizüstü deri çizmeler sizin kadınsı cazibenizi ortaya çıkarırken üzerinize giyeceğiniz çok uzun olmayan deri bir ceket de tüm dikkatleri üzerinizde toplamanıza yetecektir.

Hangi tarz giyinirseniz giyinin şortunuza uygun kemerler kullanarak şıklığınızı tamamlama imkanınızı değerlendirmenizi tavsiye ediyoruz.

Kışın şort nasıl giyilir bu konuda sizlere birkaç tavsiye bulunduk, bu fikirlerimizden faydalanarak sizler de kendi tarzınıza uygun kombinler oluşturarak kışın da şort giymenin tadını çıkarabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir