Kışlık Şort Modelleri

Sosyal Medyada Paylaşın

Yazın sevilerek giyilen şortlar kışın da çoraplar ile birlikte çok rahat giyilebiliyor. Özellikle genç kesimin kendi tarzını yansıtmak için kullandığı kışlık şort modelleri kışın soğuğuna karşı dayanıklı kumaş türlerinden tasarlandığı için son derece kullanışlıdır. Hem şık hem de farklı bir tarz yaratan bu modeller hakkında detayları ve bazı modelleri aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

Kışlık Şort Modelleri

Kışlık şort modelleri, yazlık modellere göre daha kalın kumaşlar ile üretilmiş ve daha koyu renk tonlarına sahip modellerdir. Giyimine özen gösteren, modern tarza sahip bayanlar tarafından sıkça kullanılan kışlık şortlar bu sene de sezonun en gözde renk ve desenlerine sahip olarak üretilmiştir. Kışlık şort olarak adı geçmesine rağmen, tamamen havaların soğumadığı sonbahar aylarında da giyilen bu alt giyim ürünleri, üst giyim ve ayakkabılar ile uygun şekilde kombinlenmelidir.

Kışlık şortlar topuklu ayakkabı ile kombin edildiğinde, hem şık hem de daha uzun boylu görünebilirsiniz.

Kışlık Şort
Kışlık Şort

 

Kışlık şortlar çizmelerle bir arada kullanıldığında üşümeden de şık olmanın ayrıcalığını yaşamak mümkün…

Kışlık Şort Çizme
Kışlık Şort Çizme

 

Kışlık şort bacaklarına güvenen bayanlar için en ideal parçalardan birisidir.

Kışlık Şort Kombini
Kışlık Şort Kombini

 

Kot şortlar  yazın olduğu kadar kış mevsiminde de çoğu bayanın tercihleri arasında bulunur. Günlük hayatta rahatlığına önem veren genç bayanlar sayesinde kot şort modası her zaman sezonun trendleri arasında yer alır.

Kışlık Kot Şort
Kışlık Kot Şort

Kumaş şortlar beyaz gömlekle bir arada kullanıldığı zaman bayanlara şık ve modern bir görünüm kazandırır. Bu tür kombinler iş yerinde, okulda ve günlük yaşamda rahatlıkla kullanılabilir.

Kumaş Kışlık Şort
Kumaş Kışlık Şort

 

Genç bayanların en çok tercih ettiği kışlık şort modellerinden birisini aşağıdaki karede sizlerle paylaşıyoruz.

Kışlık Kumaş Şort
Kışlık Kumaş Şort

 

Siyah her yaştan bayanın kıyafetlerde en çok tercih ettiği renk olarak, bu sezon kışlık şortlarda en çok gördüğümüz renkler arasında.

Siyah Kışlık Şort
Siyah Kışlık Şort

Klasik renklerden sıkılan ve daha farklı tarzları denemek isteyen bayanlar içinse, renkli kışlık şort modellerini önerebiliriz.

Sarı Kışlık Şort Modeli
Sarı Kışlık Şort Modeli

 

Bu yazımızda paylaştığımız görseller aynı zamanda kışlık şort nasıl kombinlenir sorusunun da cevabı niteliğindedir. Bu küçük tüyolardan yola çıkarak soğuk kış günlerinde de şıklığınızla dikkat çekebilir, göz alıcı güzelliğinizi ortaya çıkarabilirsiniz.

Kışlık Şort Nasıl Giyilir * Tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir