Mini Fırın

Mutfağın Küçük Mimarı Mini Fırın

Sosyal Medyada Paylaşın

Günümüz piyasasında ihtiyaca yönelik birçok fırın satışa sunulmuş durumdadır.
Arzum; şıklığı ile göze, performansı ile mideye hitap etmeyi başaran set üstü fırın seçenekleri ile kullanıcıların isteklerini karşılıyor. Ergonomik tasarıma sahip mini fırın fiyatları gönlünüzü doyuracak ve kalitesi ile yemeklerinize lezzet katacak niteliklerle karşınıza çıkıyor.

Mini Fırın Fiyatları
Mini Fırın Fiyatları

Arzum’a Göre Mini Fırın

Tasarımı ince ve zarif fırın modelleri üretiminde kararlı olan Arzum, iç aydınlatmaya sahip ürün seçenekleri ile kullanıcıları kapak açma derdinden kurtarmaktadır. Yemeğinizi; müdahale etmeden kontrol etme kolaylığı sağlamakta, sizleri her mutfağa uygun boyut ve ağırlık gibi ergonomik özelliklerle tanıştırmaktadır. Arzum ürettiği tasarımlar ile set üstü fırın seçeneklerini daha kullanışlı bir hale getiriyor. Göz yormayan ve mutfaklarda şıklığı garanti eden tasarımlara sahip mini fırın modelleri, genişletilmiş pişirme seçenekleri ile zaman sarfiyatını minimuma indirmektedir. Emaye kaplama, yuvarlak ve kare fırın tepsileri ile yemek yaparken özgünlüğünüzü katmanızı sağlıyor. Izgara teli sayesinde yeni deneyimlere fırsat tanıyor. Ayrıca emaye iç kaplama ve Pop-up düğmeler ile steril hale getirilmesi oldukça kolay olan set üstü fırın modelleri, turbo fan özelliğine sahiptir. Turbo fan özelliği, hava akımının fırın iç yüzeylerinin tamamında homojen dağılımını sağlamakta ve böylece pişirmeyi kolaylaştırmaktadır.

Mini Fırın
Mini Fırın

Arzum set üstü fırın üretiminde ve tercihinde en önemli özelliğin yalıtım kalitesi olduğunu savunmaktadır. Elektrik tüketimi, homojen pişirme ve sıcaklık ayarının stabil hale getirilmesinde yalıtım kalitesi önem taşımaktadır. Üstün yalıtım kalitesine sahip Arzum mini fırın modelleri kullanımlarının ardından mutfağınızın sıcaklığını değiştirmeyecektir. Set üstü fırınlarda, kapak kalitelerine verilen yüksek düzey önem gereği çift camlı kapak kullanımı mevcuttur. Alt ve üst olmak üzere 2 adet 800 W gücüne sahip ısıtıcı rezistans ayrı ayrı kontrol edilebilmekte ve çift cam ile desteklenen yalıtım sayesinde ısı ve enerji tasarrufu kapsamında yüksek verim alınabilmektedir. Ayrıca set üstü mini fırın modelleri alt ve üst rezistans için termostatlı kontrol sistemine sahiptir. Arzum dayanıklı dövme boya kullanarak oluşturduğu farklı renk seçenekleriyle de mutfağınızı süslemektedir.

 

Arzum Mini Fırın
Arzum Mini Fırın

Her Bütçeye Uygun Mini Fırın Fiyatları ve Mini Fırın Modelleri

Arzum mini fırın fiyatları ile her bütçeye uyum sağlamaktadır. Ürün modelleri arasında; Arzum Cookart Midi Fırın, Arzum Cookart Maxi, Arzum Cookart Color ve INOX özelliği ile ankastre mutfak sevdalılarına hitap eden Arzum Cookart Plus Midi Fırın yer almaktadır. INOX paslanmaz çelik kullanımı ile pürüzsüz yüzey temizliğini kolaylaştırmakta ve bakteri birikimini önlemektedir. Arzum indirim ve kampanyaları ile oldukça uygun fiyatlarla aradığınız özelliklerde mini fırınlara sahip olmak artık çok kolay.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir