Örgü Amerikan Servisi Modelleri

Sosyal Medyada Paylaşın

Örgü Amerikan servis modelleri yaparak, özenle kurduğunuz sofraları daha şık bir hale getirebilirsiniz. Günümüzde yemek yapmak kadar bunları sunmak da önemli olduğu için günlük yaşantımızda ve yemeğe misafir geldiğinde çoğumuz amerikan servis kullanıyoruz. Dışarıdan alabileceğiniz bu tür ürünler var fakat insanın özenle hazırladığı yemeklerin sunumunda, kendi el emeği ile yaptığı servis takımlarını kullanması ayrı bir zevktir. Bu yazımızda örgü seven bayanların rahatlıkla yapabileceği, birbirinden güzel amerikan servis modelleri paylaşıyoruz.

Örgü Amerikan Servisi Modelleri

İsteyen herkes evde kendisi amerikan servislerden yapabilir. Kumaş, keçe, dantel ve örgü ile yapılan birçok model bulunmakta. Bunlar arasından en kolayı örgü amerikan servisidir. Bayanların çoğu tığ ile örgü örmeyi bildiği için hiç zorlanmadan birbirinden güzel tabak altlıkları yapabilirler. Tığ ile amerikan servisi yapımı sayesinde elinizde bulunan artık ipleri de değerlendirmiş olursunuz. İnce iş yapmaktan hoşlanan bayanlar dantel amerikan servisi de yapabilirler. Biz bugün, ekstra masraf yapmadan ve zorlanmadan yapabileceğiniz en kolay ve güzel amerikan servis modellerini sizlerle paylaşıyoruz.

Yuvarlak bir şekilde örülen bu servisleri istediğiniz renkte yapmanın yanı sıra boyutlarını da kendi zevkinize göre ayarlayabilirsiniz. Örme suplalar yemek masanıza nostaljik bir hava verip, misafirlerinizin dikkatini çekecektir. Tabak altlığı olarak da adlandırabileceğimiz bu parçaları örmek son derece kolaydır. Tığ ile örgü örebiliyorsanız ve evde canınız sıkılıyorsa hemen işe girişebilirsiniz. Örgü ören bayanların mutlaka kıyıda köşede kalmış ipleri vardır. Bunlarla yapacağınız el işi suplaları kullanmak da en az örmek kadar zevkli olacaktır.

Tığ işi amerikan supla yapacak olanlar bunları daha şık bir hale getirmek için, delikli örneklerle örebilirler. Sonrasında bunlara takılacak olan ince kurdeleler sayesinde, kendi tasarımınız olan özel servisleri zevkle kullanabilirsiniz. Dikiş diken bayanlar, kumaş ve örgüyü bir arada kullanarak çok orjinal tasarımlar yapabilirler. Tabak altlıklarını ister tek renk, isterseniz rengarenk olarak yapabilirsiniz. Bunları ördükten sonra tek uçlarına küçük bir halka örebilirsiniz. Bu şekilde amerikan servisleri kullanmadığınız zaman mutfakta istediğiniz yere asarak, aksesuar olarak da kullanabilirsiniz.

Aşağıda sizlerle paylaştığımız amerikan servisi örnekleri arasından istediğinizi yaparak, yemek masalarınızı daha şık bir hale getirebilirsiniz. Dilerseniz bunları küçük yaparak bardak altlığı olarak da kullanabilirsiniz. Şimdi sözü daha fazla uzatmadan en güzel amerikan servis örneklerini sizlerle paylaşıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir