Prenses Gelinlik Modelleri 2019

Sosyal Medyada Paylaşın

Prenses gelinlik modelleri 2019 yılında da genç kızların hayallerini süslemeye devam ediyor. Görüntüsü ile genç kızların küçük yaşlardan beri hayalini kurduğu prensesler gibi güzel olmaya yardımcı olan bu gelinlikler, yaz aylarında pek çok düğünde gelinlerin üzerinde görünecek gibi. Ünlü giyim ve gelinlik markaları tarafından da 2019 gelinlik modelleri içinde geniş yer verilen bu modeller, üzerine işlenen desenler, renkler ve dekolte bölgelerine göre farklı tasarımlar ile karşımıza çıkıyor.

Prenses gelinlik modelleri, etek kısımları kabarık şekilde tasarlanan modellerdir. Her vücut tipine uygun şekilde tasarlanan bu gelinlik modelleri, yaz ve kış düğünlerinde kullanılabiliyor. Kış düğünlerinde genelde klasik renk olan beyaz kullanılırken yaz düğünlerinde krem, pembe, mavi ve sarı rengin açık tonları daha fazla tercih ediliyor.

Prenses gelinlik modelleri, hem tesettür giyime sahip gelin adayları, hem açık giyime sahip gelin adayları için idealdir. Etek kısmı kabarık olduğu için vücut hatlarını belli etmeyen prenses gelinlik modelleri, uzun kollu ve omuz dekoltesi olmadığında tesettür giyime sahip gelinler tarafından tercih edilebilir. Dekolteli giyimden hoşlanan gelinler içinse sırt, göğüs ve omuz dekolteli prenses gelinlik modelleri idealdir.

Prenses gelinlik modelleri arasından seçim yaparken düğün mekanına ve konseptine göre de seçim yapılabilir. Eğer bir yaz günü havuz başı ya da kır düğünü yapılacaksa seçilecek gelinlik modelinin sade, doğal ve göz yormayacak şekilde bir tasarımı olması gerekir. Straplez, düşük omuzlu ya da etek kısmı yoğun tüllü prenses gelinlik modelleri yaz ayları için tercih edilebilir. Kış aylarında yapılan salon düğünleri içinse biraz daha ağır bir görüntüsü olan taşlı prenses gelinlik modelleri uygundur diyebiliriz. Salonda kullanılan aksesuarlar ve masa düzenine göre taş, pul, tül tasarımlarını ayarlayabilirsiniz.

Gelinlik modeli seçimi yaparken saç modelinize uygun bir tasarım da olmasına özen gösterin. Örnek vermek gerekirse, saçlarınızı bırakılmış ya da yarı toplu olarak yaptırmayı düşünüyorsanız sırt dekolteli bir gelinlik modelini tercih etmemenizi öneririz. Saç modeliniz dekolteyi kapatacağı için ortaya kötü bir görüntü çıkabilir.

2019 prenses gelinlik modelleri çeşitlerini sizler için araştırdık. Çoğu markanın gelinlik modelleri arasında ilk sıralarda yer alan bu modellerden siz de kendinize uygun bir tasarım seçebilir, benzerini kendiniz için satın alabilir ya da diktirebilirsiniz.

Farklı Kesim Prenses Gelinlik Modelleri
Farklı Kesim Prenses Gelinlik Modelleri
Güzel Prenses Gelinlik Modeli
Güzel Prenses Gelinlik Modeli
Kabarık Prenses Gelinlik Modeli
Kabarık Prenses Gelinlik Modeli
Prenses Gelinlik Modeli 2019
Prenses Gelinlik Modeli 2019
Prenses Gelinlik Modeli
Prenses Gelinlik Modeli
Prenses Gelinlik Modelleri
Prenses Gelinlik Modelleri
Prenses Gelinlik
Prenses Gelinlik
Prenses Gelinlikler
Prenses Gelinlikler
Taşlı Prenses Gelinlik Modeli
Taşlı Prenses Gelinlik Modeli
Dantelli Gelinlik Modeli
Dantelli Gelinlik Modeli
Dantelli Prenses Gelinlik Modeli
Dantelli Prenses Gelinlik Modeli
Tesettür Prenses Gelinlik Modeli
Tesettür Prenses Gelinlik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir