Rihanna Parfümü

Rihanna Parfümü

Sosyal Medyada Paylaşın
Rihanna parfümü ilk çıktığı günden beri bayanların favorisi olan bir koku olarak tüm dünyada adını duyurmuştur. Son yıllarda birçok ünlü isim kendi adını taşıyan parfümleri piyasaya sürmüştür. Rihanna ünlü bir şarkıcı olmasının dışında saçlarında denediği cesur saç modelleri ve farklı saç renkleri ile de bayanlar için bir ikon kabul edildiği için parfümü de bu anlamda piyasada çok tutulmuştur. Rihanna peş peşe çıkan parfümleri ile bu alanda da iddialı olduğunu kanıtlamıştır.

Rihanna Parfümü

Ünlü yıldız Crush, RiRi by Rihanna gibi bayanlar arasında popüler olan parfümlerine geçtiğimiz aylarda Kiss adını taşıyan yeni bir çeşidi daha ekledi. Sevgililer gününe az bir süre kala piyasaya sürülen bu parfüm piyasaya çıkış tarihi ile de dikkat çekti. Kendini sürekli yenileyen bir isim olarak sürekli gündemde olan Rihanna, Rogue Love, Rogue, Nude, Reb’l Fleur ve Rebelle adlarını taşıyan parfümlerin ardından RiRi parfümünü piyasaya sürmüştü. Kısa sürede piyasaya sürülen tüm parfümlerinin rağbet görmesi ile Rihanna bu alandaki başarısını da ispatlamış oldu.

Rihanna Kiss Parfümü

Önceki parfümlerinin çok tutulması nedeni ile 2017 şubat ayında Kiss adında bir parfüm daha piyasaya süren Rihanna bu parfümün tanıtımını da kendisi yapmıştır. Diğer parfümlerde olduğu gibi Kiss de yoğun bir ilgiyle karşılanmıştır. Müzik alanında olduğu gibi parfüm alanında da adından söz ettiren Rihanna’nın bir sonraki atılımı merakla bekleniyor. Rihanna parfümleri her zevke hitap edebilecek çeşitlilik sergilerken şişelerinin tasarımının da harika olduğu gözlerden kaçmıyor. Rihanna parfümünün fiyatı ne kadar diye merak ediyorsanız, her parfümün özelliğine ve ürünü satan yere göre bu fiyatların farklılık gösterdiğini söylemeliyiz. İndirim uygulayan bazı yerlerde Rihanna parfümlerini 150 TL’den başlayan fiyatlarla bulmanız mümkün. Ünlü popçunun kendi adını taşıyan parfümlerinin özelliklerini merak edenler için bu konuda biraz bilgi verelim.

Rihanna Parfüm Çeşitleri

Nude by Rihanna

Bu parfüm içeriğindeki orkide, sandal ağacı, armut ve guava meyveleri kokusu ile dikkat çekmektedir.

Ebelle by Rihanna

Bu parfüm Rihanna’nın renkli kişiliği gibi birçok farklı kokuyu bir arada barındırması ile dikkat çekiyor. Zencefil, çilek, amber, paçuli, kakao ve kahve gibi kokular içeren bu parfüm bayanlar tarafından çok beğenilmektedir.

Reb’l Fleur by Rihanna

Rihanna parfümleri arasında en çok tutulan kokudur. İçeriğinde bulunan Hindistan cevizi, vanilya, paçuli, misk ve şeftali hoş kokusunun yanında rahatlatıcı bir etkiye de sahiptir. Bu özelliklerinin yanında parfümün uzun süre kalıcı olması da dikkat çeken özelliklerinden birisidir.
Rihanna’nın parfümü nerede satılıyor diye merak edenler olabilir. Ünlü yıldızın tüm parfüm çeşitlerini kozmetikçilerde ve internet üzerinden satış yapan yerlerde rahatlıkla bulabilirsiniz. Ülkemizde oldukça rağbet gören Rihanna parfümlerinin sahteleri de üretildiği için bu konuda dikkatli davranmak gerekiyor. Fiyatı piyasanın çok altında olan parfümler orjinal olmayabilir bu nedenle parfüm alırken kalitesine güvendiğiniz yerleri tercih etmelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir