Skinny Pantolon

Sosyal Medyada Paylaşın

Dar kesim ve bacağı sımsıkı saran skinny pantolon çeşitleri düzgün fiziği olan bayanlara en çok yakışan pantolon türüdür. Özellikle soğuk kış aylarında kot veya deriden yapılmış skinny pantolonlar bayanların şık ve çekici görünmesinin en kolay yoludur. Güzel bacaklara sahip olan bayanlar bu tür pantolonları rahatlıkla giyebilirler.

Dar kesimli bu pantolonların en büyük avantajı her tür ayakkabı ve üst giysisi ile kolaylıkla kombin edilebilmesidir. Bacakları sımsıkı saran bu pantolonların şıklığına gölge düşüren en büyük yanlış bu pantolonları giyerken paçasının boyuna dikkat etmemektir. Topuklu bir ayakkabı veya kısa bir bot ile giyildiğinde skinny pantolonların paçasının boyu kısa olmamalıdır. Ayak bileklerinin üzerine doğru çıkan kısa paçalar ortaya çirkin bir görüntü çıkarmaktadır. Yazın açık ayakkabı veya sandaletlerle kısa paça uygun olabilir fakat bu tarz bir giyim kış için uygun değildir. Kışın bu model pantolon giyerken paçasının uzun olmasına dikkat etmenizi tavsiye ediyor ve kombin önerilerimize geçiyoruz.

Skinny Pantolon Nasıl Kombin Edilir

Dar kesimli pantolonlar kazak, gömlek, bluz ve tişörtlerle çok rahat bir şekilde kombinlenebilir. Bu tür pantolonların üzerine giyeceğiniz gömlek, kazak vb. çok bol olmamalıdır. Aksi halde ortaya tezat bir görüntü çıkacaktır. Dar kesim, vücuda oturan bir gömlek ve deri skinny pantolon çok yüksek olmayan kalın topuklularla giyildiğinde günlük hayatta ve iş yaşamında şık kadın imajını ortaya çıkarmakta etkilidir. Vücut yapınıza uyan beyaz bir gömlekle istediğiniz şıklığı rahatlıkla yakalayabilirsiniz.

Özel bir gecede abiye elbise giyinmeden şık görünmek istiyorsanız skinny pantolon size bu konuda yardımcı olabilir. Pantolonunuzun rengiyle uyumlu ve çok abartıya kaçmadan hafif parıltılı bir bluz sizi şık göstermek için yeterli olacaktır. Altınıza giyeceğiniz abiye bir ayakkabı ile gayet zarif ve hoş bir görünüm elde edebilirsiniz.

Soğuk kış günlerinde skinny kotlar ve diz üstü çizmeler bayanların en büyük kurtarıcısı olmaktadır. Dar kot ve bu kışın trendlerinden olan kamuflaj desenli gömlek veya ceketler de şıklığına özen gösteren bayanların tercih edebileceği kombinler arasında bulunmaktadır.

Skinny pantolon nasıl kombin edilir sorusunun cevabı her bayanın giyim zevkine ve tarzına göre değişir. Şıklığı ve rahatlığı bir arada sunması bakımından dar kesimli bu pantolonlar birçok ünlü bayanın da günlük hayatlarında sıklıkla tercih ettikleri giysiler arasında bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir