Suna Dumankaya Selülit Giderici Aspirin Limon Kürü

Suna Dumankaya Selülit Giderici Aspirin Limon Kürü

Sosyal Medyada Paylaşın

Selülit, ergenlik çağından itibaren bayanların ortak sorunu olarak karşımıza çıkmaktadır. Vücudun bacak, karın ve diğer bölgelerindeki derinin portakal kabuğu gibi pürüzlü görünümü oldukça can sıkıcıdır. Çoğumuz selülitin kilolu insanlarda görüldüğünü düşünsek de, beslenmesine dikkat etmeyen ve hareketsiz bir yaşam süren zayıf insanlarda da selülit problemi ortaya çıkabilir. Doğal bakıma önem veren bayanların yakından tanıdığı bir isim olan Suna Dumankaya, selülitlerden kurtulmak için uygulanabilecek doğal bir kür önerisi ile bu problemi yaşayan bayanların sorunu çözmesine yardımcı oluyor. Evde aspirin, limon suyu ve susam yağı gibi doğal ürünlerle kolay bir şekilde hazırlanan bu kür sayesinde yaklaşık 2 hafta içinde selülitlerin görünümünde belirgin bir azalma meydana geldiği söyleniyor. Deneyen bayanların başarılı bir sonuç aldığını söylediği bu formülü biz de sizlerle paylaşmak istiyoruz. Suna Dumankaya selülit giderici aspirin limon kürü ile daha pürüzsüz ve güzel bacaklara sahip olmak isteyenler aşağıdaki kürü deneyebilirler.

Suna Dumankaya Selülit Giderici Aspirin Limon Kürü Nasıl Yapılır

Aşağıdaki listede bulunan malzemeleri temin ettikten sonra selülit giderici doğal kürün yapımına başlayabilirsiniz. Malzemeler arasında bulunan susam yağını aktarda bulabilirsiniz.

Selülit Giderici Aspirin Limon Kürü Malzemeleri

  • 20 tane aspirin
  • Susam yağı
  • 10 tane limon

Not: Kürün etkili  olması için yapımında hazır limon suyu yerine taze sıkılmış limon suyu kullanmalısınız.

Selülit Giderici Aspirin Limon Kürü Yapımı

Selülit giderici kür yapımında limonların suyunu kullanacağız, bu nedenle ilk olarak bunların suyunu sıkın. Taze sıkılmış limon suyunu cam bir kaseye alın ve içine aspirinleri ilave ederek karıştırmaya başlayın. Aspirin eriyinceye kadar bu şekilde karıştırdıktan sonra kasenin içine limon suyu ile aynı miktarda susam yağı ilave ederek güzelce karıştırın. Kürü bu şekilde hazırladıktan sonra sıra geldi uygulamaya.

Kürün Uygulanışı

Selülit giderici kür hazırlandıktan sonra bunu selülitlerin olduğu bölgeye masaj yaparak sürün. Sonrasında bölgeyi çalıştıracak şekilde spor yapın ve bölgeyi bol ılık su ile masaj yaparak temizleyin. Evde çok kolay bir şekilde yapacağınız bu kürü haftada iki kere düzenli olarak uygularsanız, bir süre sonra selülitli bölgede gözle görülür bir düzelme olduğunu fark edebilirsiniz.

Selülit gideren aspirin limon kürü uygularken ve sonrasında kendinizi zorlamayacak şekilde egzersiz yaparsanız, kürün etkisini daha fazla arttırabilirsiniz. Bu arada selülite neden olan gıdalardan da uzak durmanız gerektiğini unutmayın. Selülitlerden kurtulmak için bu doğal kürün yanı sıra aşağıdaki bağlantıdaki beslenme programını da uygulayabilirsiniz. Selülitlerin yoğun olduğu durumlarda bunlardan tamamen kurtulmak mümkün olmasa da, bu doğal kür sayesinde en azından belirginlikleri azaltılabilir.

Aspirinli Sivilce Maskesi * Tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir