Tesettür Abiye Elbise Modelleri 201

Tesettür Abiye Modelleri 2018

Sosyal Medyada Paylaşın

Tesettürlü bayanların katılacağı özel davetlerde modern ve şık giyinebilmeleri için bugün sizlerle tesettür abiye modelleri 2018 konusunu paylaşıyoruz. Nişan, düğün, mezuniyet balosu gibi özel gecelerde bayanlar her zamankinden daha şık ve güzel görünmek isterler. Böyle günlerde şık abiye modelleri bayanların kurtarıcısı olur. Bu yıl katılacağınız bir davet varsa şimdiden sezonun trendlerine göz atarak, nasıl bir kıyafet seçeceğinize karar verebilirsiniz. Sizlere bu konuda yardımcı olabilmek için 2018 yılının en şık ve favori abiye elbise modellerini bir araya getirdik. Şimdi sözü daha fazla uzatmadan 2018 tesettür abiye modellerini incelemeye başlıyoruz.

Tesettür Abiye Modelleri 2018

2018 tesettür abiye elbiselerine göz attığımızda bu sene kabarık etekli elbiselerin revaçta olduğunu görüyoruz. Her yaşa, her tarza ve gidilecek her ortama uygun şekilde tasarlanan bu abiye elbiselerde renk çeşitliliği de söz konusu. Beden üst kısmı tam oturan bu elbise modellerinin bazılarında etek kısımları, pileli olarak tasarlanmış. Pileli tasarlanan eteklerde, genel olarak tül ya da ince kumaşlar kullanılıyor. Tüllü ve ince kumaşlı elbise modelleri, havuz başı ya da kır düğünleri için uyumlu bir seçenek olacaktır.

Tesettür abiye elbise modellerinde sıkça karşımıza çıkan danteller, bu senenin tesettür abiye elbiselerinde de karşımıza çıkıyor. Kol ve elbise etek kenarlarında şerit halinde dantel işlemeleri son derece zarif dururken, elbisenin tamamında kullanılan danteller, sıradan bir tasarımın bile göz kamaştırmasını sağlıyor. Kapalı mekan ve şık bir ortam için dantelli tesettür abiye elbiseler ideal bir seçim olacaktır.

Dar kesim abiye elbise modellerine kısaca göz attığımızda yine renk ve tasarım çeşitliliğinden söz edebiliriz. Sezonun en sevilen koyu ve açık renk tonlarına yer verilen dar kesim abiye elbise modellerinde pul ya da taş işlemelerine de yer verilmiş. Daha çok uzun boylu bayanların tercih ettiği bu modellerde bel kemer kısmı, kol kısmı ve gerdanlık kısmında pullu ya da boncuklu işlemelere daha fazla rastlanıyor.

Tesettür abiye elbise modelleri üzerinde yer alan detaylara göre abiye ayakkabı, çanta ve eşarplar ile kombinlenip tam bir uyum sağlayabilirsiniz. Verdiğimiz genel bilgilerin ardından bu senenin en beğenilen tesettür abiye elbise modellerini sizlerle paylaşmak istiyoruz. Siz de bu modellerden beğendiklerinizi satın alabilir, özel davetlerde göz kamaştırabilirsiniz.

2018 Yazlık Tunik Modelleri * Tıklayınız

Kısa Abiye Elbise Modelleri * Tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir