Uzun Kot Ceket Trendi

Uzun Kot Ceket Trendi

Sosyal Medyada Paylaşın

Uzun kot ceket trendi rahat giyinmeyi sevenlerin oldukça hoşuna giden bir akım olarak hızla yayılıyor. Havaların yavaş yavaş ısınmaya başladığı ama tam olarak da baharın gelmediği bugünlerde uzun kot ceket giymenin tam sırası. Tıpkı normal kot ceketlerde olduğu gibi uzun modeller de mevsim geçişleri için en ideal parçalar. Bu dönemlerde hava serinken ansızın sıcak olabilir veya sıcak bir gün beklerken yağmur yağabilir. Kot ceket sıcak havada gerekirse üzerinizden çıkarıp omzunuza asabileceğiniz ya da belinize bağlayabileceğiniz bir kıyafet olması bakımından çok avantajlıdır. Bu havalarda mont giymek olmaz ama ansızın yağmur yağma ya da havanın serinleme ihtimaline karşı yanınızda bir kot ceket bulundurabilirsiniz. Geçmiş yıllarda kısa kot ceketler bayanların gözdesi iken, bu sezon uzun kot ceketleri sıklıkla görüyoruz. Biz de bu yazımızda sezonun trendlerine uygun giyinmek isteyen bayanlara, uzun kot ceketleri nasıl kombinleyeceklerine dair bazı ip uçları veriyoruz.

Uzun Kot Ceket Trendi

Uzun kot ceket nasıl kombinlenir sorusuna verilebilecek kombin örneklerini kısaca maddeler halinde sizlerle paylaşıyoruz.

  • Kot şorttan vazgeçemeyen bayanlar bir tişört, kot şort ve uzun kot ceketi kombinleyerek çok güzel bir tarz oluşturabilirler. Giyeceğiniz ceket yırtık kot olursa daha modern ve havalı görünebilirsiniz.
  • Kot ceket, çorap çizme ve boynunuza takacağınız sade fakat şık bir aksesuar mevsim geçişlerinde yapabileceğiniz en ideal kombinler arasında. Gözünüze takacağınız bir güneş gözlüğü ise sizi daha havalı göstermeye yardımcı olacaktır.
  • Kot ceket, siyah tayt ya da pantolonla da uyumlu bir şekilde kombin edilebilir.
  • Uzun kot ceketin içine mevsimlik bir tişört ve altına uygun bir pantolon giyerek bahar aylarında birbirinden güzel kombinler oluşturabilirsiniz.
  • Beyaz kot üzerine giyeceğiniz uzun ceketle sezonun trendlerine uygun giyinen bir bayan olmanın tadını çıkarabilirsiniz.
  • Uzun kot ceketin düğmelerini ilikleyerek bunu elbise olarak da kullanmanız mümkün
  • Spor ayakkabı, yırtık kot ve uzun ceketle günlük yaşantınızda rahat ve şık olabilirsiniz.
  • Hava serinken tedbir amaçlı üzerinize giydiğiniz kot ceketi daha sonrasında çıkarıp omzunuza atabilirsiniz.
  • Uzun kot ceketi kısa bir etekle de giyebilirsiniz. Çalışan bayanlar sabah işe giderken üzerlerine uzun ceket giyip, sonrasında isterlerse bunu çıkarabilirler.

2018 sonbahar sokak modası denince ilk akla gelen parçalar arasında yer alan uzun kot ceketleri mini elbiselerle de çok şık bir şekilde kombinleyebilirsiniz. Eğer hala bahar alışverişine çıkmadıysanız alacaklarınızın arasına bu tarz bir ceket de ilave etmenizi tavsiye ediyoruz. Sizler örnek olması açısından bu senenin kot ceket kombinlerinden bir kaçını paylaşıyoruz.

Uzun Kot Ceket Nasıl Kombinlenir
Uzun Kot Ceket Nasıl Kombinlenir
Kot Ceket Tayt Kombini
Kot Ceket Tayt Kombini
Kot Ceket Elbise Kombini
Kot Ceket Elbise Kombini
Kot Ceket Çizme Kombini
Kot Ceket Çizme Kombini

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir