Yanları Kazıtılmış Saç Modeli

Yanları Kazıtılmış Saç Modeli

Sosyal Medyada Paylaşın

Yanları kazıtılmış saç modelini denemek istiyor fakat size yakışıp yakışmayacağına karar veremiyorsanız, ilk önce saçlarınızı kazıtmadan sizde nasıl duracağını tespit etmenizi tavsiye ediyoruz. Bu sayede riske girmeden, saçlarınıza yandan kazıtılmış bir görünüm verebilir ve sonrasında tekrar saçlarınızı normal şekilde kullanabilirsiniz. Sahte Skrillex olarak adlandırabileceğimiz bu saç modelini iki şekilde yapabilirsiniz.

Yanları Kazıtılmış Saç Modeli

Sahte Skrillex Saç Modeli Yapımı

1.Yöntem

Saçlarınızı sağ veya sol yanından sıkı bir şekilde örün. Bunun ucuna ince lastik tokalardan taktıktan sonra tel toka ile saçlarınızın altından görünmeyecek şekilde tel toka ile tutturun. Son olarak saç spreyi ile sabitleyin ve işte sahte Skrillex saç modeli hazır. Aynaya bakıp size yakışıp yakışmadığına karar verebilirsiniz.

2.Yöntem

Saçlarınızı örmeden, bir tarafına biraz saç spreyi sıkın ve bu saçları alt taraftan görünmeyecek şekilde tel toka ile sabitleyin. Bunu yaparken saçlarınızı ince dişli bir tarakla sıkı bir şekilde arkaya doğru taramalısınız. Bu şekilde saçlarınıza orjinal yandan kazınmış saç modeline çok yakın bir şekil verebilirsiniz.

Sizlere anlattığımız bu sahte Skrillex saç modelini, farklı görünmeye ihtiyaç duyduğunuz zaman kendi başınıza çok kolay bir şekilde uygulayabilirsiniz. Yanları kazıtılmış saç modelini orjinal hali ile uyguladıktan sonra memnun kalmazsanız, saçlarınızı ya kısa kestirmek ya da kazıttığınız kısımları uzattırmak zorunda kalabilirsiniz. Bu nedenle Skrillex saç modelini uygulatmadan önce çok iyi düşünüp, rahat kullanıp kullanamayacağınıza karar vermelisiniz.

Yanları Kazıtılmış Saçlarla Uygulanabilecek Modeller

İlk kez yanları kazıtılmış saç kullanacaksanız, saçlarınıza uygulayacağınız modellerde zorlanabilirsiniz. Bu konuda işinizi kolaylaştırmak için yanları kazıtılmış saçlarla uygulayabileceğiniz saç modellerini sizlerle paylaşıyoruz.

Eğer yanları kazıtılmış saç modelini kısa olarak kullanacaksanız ekstra birşey yapmanıza gerek yok. Saçlarınız düz ise arada bir iri dalgalı olarak kullanarak değişiklik yapabilirsiniz. Bir de saçlarınızın uç kısımlarını farklı boyatabilirsiniz. Kısa olarak kullanılan yanları kazıtılmış saç modelinde bu sezon, uç kısımların farklı renge botatılması trendler arasında.

Eğer bu saç modelini uzun olarak kullanacaksanız, saçlarınızı topuz ya da at kuyruğu yapabilirsiniz. Fakat şahsi görüşümüz yanları kazıtılmış saçları toplamamanız yönünde. Çok uzun saçlara da bu model yakışsa da, orta boy uzunlukta saçlarda modelin kendisini daha güzel gösterdiğini söyleyebiliriz.

Aşağıda sizlerle yanları kazıtılmış saç trendi ile ilgili görselleri paylaşıyoruz. Bu saç modelini denemeyi düşünüyorsanız bunları incelemenizde fayda var.

Evde Saç Rengi Nasıl Açılır * Tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir