Yorgun Ayaklara Doğal Ayak Kremi

Yorgun Ayaklara Doğal Ayak Kremi

Sosyal Medyada Paylaşın

Bazen ayaklarımız her zamankinden daha fazla yorulurlar. Böyle zamanlarda ayaklardaki şişlik ve ağrılar dayanılmaz hale gelir. Acilen bir çözüm bulmazsak ağrıyan ayaklarımız sebebiyle bütün geceyi uykusuz geçirebiliriz. Şimdi sizlere vereceğimiz ayak yorgunluğuna iyi gelen ayak bakım kremi sayesinde ayaklarınızı dinlendirebilir ve gece boyunca rahatça uyuyabilirsiniz. Uygulamak isteyenler için yorgun ayaklara doğal ayak kremi tarifimiz…

Yorgun Ayaklara Doğal Ayak Kremi Nasıl Yapılır

Yorgun Ayaklara Doğal Ayak Kremi Malzemeleri

  • 1 çay kaşığı acı badem yağı
  • 1 kahve fincanı vazelin
  • 1 çay kaşığı lavanta yağı
  • Yarım limon
  • 6 tane aspirin

Yorgun Ayaklara Doğal Ayak Kremi Tarifi

İlk önce yarım limonun suyunu sıkın ve aspirini havanda güzelce ezerek toz haline getirin. Bir kaseye aldığınız aspirin tozunun içine acı badem yağı, lavanta yağı, vazelin ve limon suyunu ilave ederek iyice karıştırın. Hazırladığınız ayak bakım kremini ayaklarınızın tabanına masaj yaparak güzelce yedirin ve pamuklu bir çorap giyin. Kısa süre sonra ayak ağrınızın ve şişliğin geçtiğini, bunun yanı sıra ayaklarınızın pamuk gibi yumuşadığını da göreceksiniz.

Bu ayak bakım kremi sayesinde şiş ve yorulan ayaklarınızı dinlendirip ağrısını giderirken, aynı zamanda ayak bakımı da yapmış olursunuz. Bütün gün ayakkabı içinde kalan, tüm vücudun ağırlığını taşıyan ayaklarınızı dinlendirmek için düzenli olarak bu kremi hazırlayıp uygulayabilirsiniz.

Ayak Bakımı Nasıl Yapılır * Tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir