Zebra Perde Modelleri

Zebra Perde Modelleri

Sosyal Medyada Paylaşın

Zebra perde modelleri şık olmaları ve rahat kullanım bakımından son yıllarda sıkça tercih edilmektedir. Zebra perde stor perde grubunda yer alan bir perde çeşidi olup, çizgili görünümü nedeni ile bu ismi almıştır. Pratik kullanımı, kolay temizlenebilmesi ve zengin kumaş seçeneği ile ev ve iş yerlerinde sıkça tercih edilmektedir. Dekorasyonda perde önemli bir yere sahip olduğu için biz de bu yazımızda sizlere zebra perde modelleri hakkında bilgi vermek istiyoruz.

Zebra perde hem gece hem de gündüz kullanılabilme özelliğine sahiptir. Bu perde modellerinin en büyük avantajlarından birisi de hem tül hem de güneşlik olarak kullanılabilmeleridir. Yani bu perde modelleri sayesinde tüle ve güneş perdesine ayrı ayrı para ödemek zorunda kalmazsınız. En başlarda düz renk ve klasik tasarımlar mevcutken, zebra perdenin kullanımının yaygınlaşmaya başlaması ile birlikte renk ve desen seçeneklerinde de çeşitlilik artmıştır. Günümüzde her zevke uygun zebra perde modeli bulmak oldukça kolaydır. Sizin tek yapmanız gereken bu perdeyi kullanacağınız odanın dekorasyonunu göz önünde bulundurmaktır.

Zebra Perde Modelleri

Zebra perde modelleri kullanılacakları alana göre farklılık göstermektedir. Düz renk tasarımlar iş yerleri için uygun modeller arasında bulunur. Evde kullanmak içinse boncuklu, nakışlı, baskılı ve pliseli modeller oldukça idealdir. Son dönemlerde pliseli ve baskılı modeller evlerde sıkça tercih edilmektedir. Sade tasarımlardan hoşlananlar tül görünümlü düz renk zebra perdeler arasından istedikleri tasarımı seçebilirler. Daha şık modelleri kullanmak isteyenler de evlerinin dekoruna uygun çiçek figürlü ya da boncuklu perde modellerine yönelebilirler. Çocuk odası ve mutfakta zebra perde kullanmak isteyenler de bu mekanlara uygun desende zebra perde modelini rahatlıkla bulabilirler. Güneşlik, tül ve perde olmak üzere ayrı ayrı birçok perde kullanmak istemeyenler zebra perde sayesinde tek parça ile camlarını örtebilirler.

Evinizin dekorunda bir farklılık oluşturmak isterseniz camlarda zebra perde kullanmayı tercih edebilirsiniz. İş yerinizin de daha şık görünmesini isterseniz uygun modelde bir zebra perde ile bu isteğinizi kolaylıkla yapmanız mümkün. Konu hakkında daha iyi fikir sahibi olabilmeniz için 2019 zebra perde modelleri arasından seçtiğimiz en şık tasarımlardan bazılarını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir