2018 Tesettürlü Gelinlik Modelleri

Sosyal Medyada Paylaşın

Tesettürlü gelinlik seçerken ilk olarak vücudunuza uygun bir model olmasına dikkat etmelisiniz. Bunun dışında düğünün yapılacağı mevsimi ve mekanı da göz önünde bulundurarak bir tercih yapmanız gerekir. Gerekiyorsa pelerin, şal ya da bolero gibi aksesuarlarla hem dekolte varsa bunu kapatabilir, hem de şıklığınızı gözler önüne serebilirsiniz. Tesettürlü bayanlar gelinlik seçerken duvak modeline de dikkat etmelidir, çünkü saçlar kapalı olduğu için duvak aynı zamanda gelin başı işlevini görmekte. Bu sezon gelin adayları bu konuda oldukça şanslılar çünkü tesettürlü gelinlik modellerinin birçoğu tasarım harikası niteliğinde. Duvağın yanı sıra, farklı gelin taçları da kullanabilirsiniz. Sade bir duvak kullanacaksanız, bunu zarif bir gelin tacı ile süsleyebilirsiniz.

2018 yılının tesettürlü gelinlik modelleri arasında A kesim, balık etek, prenses, kabarık etek gibi tüm modellerin tesettürlü tasarımları mevcut. Duvakların çoğunluğu orta ya da uzun olmakla birlikte, gelinliklerde olduğu gibi bunların üzerindeki işlemeler de son derece göz alıcı görünüyorlar. Gelinliklerdeki kabartmalı işlemeler ve zarif taşlar, şıklığın birer kanıtı olarak karşımıza çıkıyor. Tesettürlü gelinlik modellerinde krem ve uçuk pembeye kaçan renkler olsa da çoğunluğun tercihi yine beyaz renkten yana.

Bu sezon, her gelin adayının beğenisine hitap edebilecek tasarımlar mevcut. Hal böyle olunca seçim yapmak biraz zorlaşsa da, yakınlarınızın da fikrini alarak kendiniz için en uygun tesettürlü gelinlik modelini bulabilirsiniz. Aşağıda sizler için sezonun en şık tesettürlü gelinlik modelleri ile ilgili görselleri paylaşıyoruz. Bunları inceleyerek sezonun trendlerini hayallerinizle birleştirerek, şık ve dikkat çekici bir gelin olabilirsiniz. Şimdi sözü daha fazla uzatmadan görselleri paylaşmaya başlıyoruz.

2018 Tesettürlü Gelinlik Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir