Abiye Kıyafetlerle Kullanılabilecek Saç Topuzu Modelleri

Abiye Kıyafetlerle Kullanılabilecek Saç Topuzu Modelleri

Sosyal Medyada Paylaşın

Abiye kıyafetlerle kullanılabilecek saç topuzu modelleri, özel bir davete giderken saçlarını nasıl yaptıracağına karar veremeyen bayanların çok işine yarayabilir. Abiye modelleri çoğunlukla gösterişli ve hafif dekolte içeren kıyafetler olduğu için, uygulanacak olan saç modeli de aynı şıklıkta olmalıdır. Çok güzel bir elbise yanında özensiz saçlarla tüm cazibesini yitirebilir. Bu nedenle doğru kıyafet seçimi gibi bize en uygun saç modelini de tercih etmemiz gerekir. Bu yazımızda sizlerle abiye kıyafetlerle kullanabileceğiniz en şık saç topuzu modellerini paylaşıyoruz.

Abiye Kıyafetlere Hangi Saç Modeli Yapılmalı

Abiye kıyafete en uygun saç modeli olarak topuz, at kuyruğu ve yarım saç topuzunu sayabiliriz. Saçları illa ki toplamak şart değil fakat uzun saçlarınız varsa, elbisenin şıklığının açığa çıkması için saç topuzu modelleri arasından seçim yapmanız daha uygun olur. Saç topuzlarında elbiseye uygun aksesuarlar kullanılarak daha şık ve güzel görünmek de mümkün. Ayrıca saçlarınızı toplamak, özel anlarınızda daha rahat olmanıza da yardımcı olur. Seçeceğiniz saç modeli kıyafetinize ve gideceğiniz mekana uygun olmalı. Bunun yanı sıra size de yakışmalı. Saç modeline karar verirken saçlarınızın uzunluğunu da dikkate almalısınız. Orta boy saç ve çok uzun saçlara uygulanabilecek modeller farklıdır. Örneğin omuz hizasında saçlarınız varsa ensede toplanan topuzlar sizin için uygundur. Çok uzun saçlarınız varsa mümkün olduğu kadar yukarıdan yapılan havalı topuzlar tercihleriniz arasında bulunabilir. Abiye kıyafetlerle yapılan saç topuzlarında uygun aksesuarlar da kullanılmalıdır. Mütevazi bir topuzu bile, uygun saç aksesuarı ile çok gösterişli bir hale gelebilir. Saç modeline karar verirken mevsim şartlarını da göz önünde bulundurarak daha isabetli tercihler yapabilirsiniz. Eğer kısa saçlı iseniz abiye kıyafet giyeceğiniz zaman saçlarınızda minik ve dikkat çekici aksesuar ya da tokalar kullanabilirsiniz. Gösterişli bir kıyafet ile biraz daha sade bir saç modeli tercih ederek zıtlığın çekiciliğini ortaya çıkarabilirsiniz. Bunun tam tersi olarak gösterişli bir kıyafetle, dikkat çeken bir topuzu beraber de kullanabilirsiniz. Bu konudaki seçim size bağlı.

Aşağıda sizlerle özel gün ve gecelerde kullanabileceğiniz abiye saç topuzu modelleri ile ilgili görselleri paylaşıyoruz. Bunlar arasından size ve tarzınıza uygun olanlarından istediğinizi tercih ederek, güzelliğinizin sınırlarını zorlayabilirsiniz.

Kısa Abiye Elbise Modelleri * Tıklayınız

Abiye Çanta Modelleri * Tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir