Genel

Cihazlarınızı Güvenle Taşıyın

İpad ve laptoplar teknolojinin son model ürünleri içerisinde yer alır. Kolay taşınabilmeleri ve pratik kullanımlarıyla tercih edilen ürünleri dış etkenlerden korumak için İpad kılıfı ve laptop kılıflarına ihtiyaç duyulur. Ürünleri korumanın yanı sıra gözlere ve bölmelere sahip olan kılıflar işlevsel olarak kullanılır. Askı seçenekleri ve tutacakları kolaylıkla taşımanızı sağlar.

Teknolojik ürünleri okula, işe veya götürmeniz gereken yerlere taşırken çizilme ve çatlamaları önlemek için kılıf kullanmak gerekir. Yıpranmaya karşı dayanıklılığı yüksek olan Wouf laptop çantası ve İpad air kılıf her iki tarafta da bulunan 5 mm’lik köpük koruması sayesinde darbelere karşı koruyucu görevini üstlenir. Su geçirmeyen özelliği ve güvenlik şeritleriyle rahatsız edici durumların önüne geçer.

Teknolojik özelliklerine ve gördükleri işlevlere bağlı olarak değişen laptop modellerini taşımanız için en uygun çanta ve kılıflar tasarlanır. 13 inç laptop kılıfı 32,5 x 22,7 x 1,8 cm boyutuna kadar uyumludur. Laptop kılıfı 15.6 modellerine uygun ebatlar için de en modern ürünler bulunur.

En Şık Tasarımlarla Kombinlerinizi Tamamlayın

En modern tasarımlarıyla dikkat çeken tasarımlar kaliteli ve gösterişli kumaşlara sahip yapısıyla kıyafetinizle de bütünlük sağlar. Dışarıda bulunan ceplere elinizin altında bulunması gereken ürünleri yerleştirebilir, fermuarları kapatarak güvenceye alıp işlevsel olarak kullanabilirsiniz.

 

Laptop koruyucu kılıf modelleri baskılı kanvas tekniği kullanarak üretilir. Tarzınıza uygun deseni ve modeli rahatlıkla bulabilirsiniz. Unisex desenleri ve renkleri sayesinde sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Leopar ve zebranın çekiciliği ve tavus kuşu ve birbirinden zarif kuşların figürleriyle süslenen çanta ve kılıflar en iyi tasarımlara sahiptir. Popcorner distribütörlüğünde ulaşabileceğiniz Waof laptop kılıfları ve İpad kılıfı çeşitleri rengarenk modelleriyle göz kamaştırır.

Zarifliği ve Kullanışlılığı Ön Plana Çıkarın

İnce ve hassas yapılara sahip olan İpad modellerini taşırken özen göstermeniz gerekir. En ufak darbede bile zarar göreceğini göz önünde bulundurursanız sağlam ve kaliteli bir kılıfa ihtiyaç duyarsınız. Tabletinize en uygun kılıf bulabilmeniz için sahip olduğunuz tabletin modeline göre karar vermelisiniz. İpad pro kılıfları, İpad air kılıf ve İpad mini kılıfı modeline göre uygun tasarımlar arasından seçim yapabilirsiniz.

Hemen hemen bütün İpad modellerine uyum sağlayan Popcorner kategorilerindeki Wouf İpad kılıfları kaliteli YKK fermuarları ve altın kabartmalı deri etiketiyle zarif bir tasarıma sahiptir. Hem aksesuar olarak şık bir kombin sağlayan hem de koruyuculuğu yüksek olan kılıfları güvenle kullanabilirsiniz. Birbirinden kaliteli ve zarif modelleri popcorner.com’da bulabilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir