1 Ayda 4 Kilo Aldıran Tarif
Diyet

Kilo Almak İsteyenlere 1 Ayda 4 Kilo Aldıran Tarif

Kilo almak isteyenlere 1 ayda 4 kilo aldıran tarif önerilebilir. Sadece 3 malzemeden oluşan bu tarifin sağlık açısından her hangi bir zararı yoktur. İçinde yer alan malzemelere karşı kişinin hassasiyeti ya da alerjisi yoksa gönül rahatlığı ile bu tarifi deneyebilir. 1 ayda 4 kiloya kadar kilo almayı sağlayan bu tarif dışında her hangi başka bir şey yapmanıza gerek yok. Siz de kilo almak ve aldığınız kiloları korumak istiyorsanız bu tarifi deneyebilirsiniz.

Kilo Almak İsteyenler için 1 Ayda 4 Kilo Aldıran Tarif

1 ayda 4 kilo aldıran tarif süt ve bebe bisküvisi ile hazırlanan bir tariftir. Tatlandırmak için içine bal ya da pekmez de ekleyebileceğiniz bu tarifi, geceleri yatmadan önce tüketmeniz yeterli olacaktır. Bunun dışında gün içinde istediğinizi yiyebilirsiniz. Günlük yaşamınızda ve beslenme düzeninizde her hangi bir değişiklik yapmadan kilo almak için bebe bisküvili sütlü karışımı deneyebilirsiniz.

Malzemeler

  • 2 kase kadar süt
  • 15-20 adet bebe bisküvisi
  • 1 tatlı kaşığı bal ya da pekmez

Hazırlanışı

İlk olarak sütü parmağınız yanmayacak şekilde ısıtın. Ardından bisküvileri içine atıp karıştırın. Tatlandırmak için damak tadınıza göre 1 tatlı kaşığı kadar pekmez ya da bal ekleyin. Karışımı geceleri yatmadan önce tüketip hemen yatın. Bunu aralıksız olarak her gün tekrar edin. İstediğiniz kiloya ulaşana kadar geceleri hemen yatmadan önce tüketin. İstediğiniz kiloya ulaştığınızda karışımı uygulamayı bırakabilirsiniz.

Her vücudun enerjisi ve kalori yakma hızı farklıdır. Bu nedenle genel olarak karışım ile 1 ay içinde 4 kilo alabilirsiniz. İstediğiniz kiloya ulaştıktan sonra karışımı tüketmeyi bıraktığınızda eğer kilo vermeye başlarsanız, aldığınız kiloları koruma amaçlı karışımın ölçüsünü yarı yarıya düşürüp tüketebilirsiniz.

Kilo almak için karışım uygulaması yapmak için tam yağlı süt kullanmanız gerekir. Markası ya da açık olması fark etmez. Bebe bisküvisi olarak da istediğiniz markanın bisküvilerini kullanabilirsiniz. Ek malzeme olarak bal ya da pekmez kullanabilirsiniz. İsterseniz farklılık olması için bir kaç gün ballı, bir kaç gün pekmezli olarak karışımı hazırlayabilirsiniz. Karışımı bir gün bile aralık vermeden uygulamak, amacınıza ulaşmanızı kolaylaştıracaktır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir