Tuvalet Kağıdı Rulosundan Neler Yapılır
Geri Dönüşüm, Kendin Yap Videoları

Tuvalet Kağıdı Rulosundan Neler Yapılır

Tuvalet kağıdı rulosundan neler yapılır sorusunun cevabı özellikle geri dönüşüm projelerini merak edenlerin akıllarına yer eden bir sorudur. Bir çok farklı projede değerlendirilme imkanı olan tuvalet kağıdı rulolarından yaptığınız bir kaç projeyi sizler için bu başlık altında topladık. Siz de bu projeleri merak ediyorsanız, Youtube kanalımızda yer alan ayrıntılı videolarına göz atabilirsiniz.

Tuvalet Kağıdı Rulosundan Neler Yapılır

Tuvalet kağıdı ruloları, geri dönüşüm çalışmalarında en fazla kullanılan atık maddelerdendir. Her evde, her zaman bulunan bu atık malzemeyi değerlendirip çok hoş çalışmalar ortaya çıkarabilirsiniz. Sizlere fikir olması açısından aşağıda bir kaç adet tuvalet kağıdı rulosu geri dönüşümünü sizlerle paylaşıyoruz. Siz de bu çalışmaları izleyip aynılarını ya da benzerlerini hazırlayabilir, atıkları değerlendirerek hem aile bütçesine katkı sağlayabilir, hem de doğayı korumaya yardımcı olabilirsiniz.

Tuvalet Kağıdı Rulosundan Çiçek Yapımı

Atmak için sakladığınız tuvalet kağıdı ruloları ile çok hoş çiçekler hazırlayabilirsiniz. Hazırladığınız bu çiçekleri dekoratif amaçlı tüm süslemelerinizde kullanabilirsiniz. Hazırladığınız çiçekleri daha şıklaştırmak için üzerlerini boyayabilirsiniz. Çalışmanın detayları için videoma ya da sitemizde yer alan konusuna göz atabilirsiniz.

Tuvalet Kağıdı Rulosu ile Çiçek Yapımı * Tıklayınız

Tuvalet Kağıdı Rulosu ile Peçete Yüzüğü Yapımı

Tuvalet kağıdı rulosundan faydalanarak şık peçete yüzükleri hazırlayabilirsiniz. Dekoratif amaçlı kullanabileceğiniz bu peçete yüzüklerini hazırlarken masa konseptinize uygun ipler ve süsleme malzemeleri kullanabilirsiniz. Son derece şık ve yaratıcı bu çalışmanın detayları için sitemizde yer alan yazıya göz atabilir, videomu izleyebilirsiniz.

Tuvalet Kağıdı Rulosundan Peçete Yüzüğü Yapımı * Tıklayınız

Tuvalet Kağıdı Rulosundan Kol Saati ve Bileklik Yapımı

Tuvalet kağıdı ruloları ile çocuklar için kol saati ve bileklik hazırlayabilirsiniz. Bu saat ve bilekliği süslemek için çocukların sevdiği renklerde ve desenlerde süsleme malzemelerinden yararlanabilirsiniz. Siz de çocuğunuz ile birlikte bu çalışmayı yapmak isterseniz sitemizde yer alan yazıya göz atabilir, detaylar için kanalımı ziyaret edebilirsiniz.

Tuvalet Kağıdı Rulosundan Kol Saati Yapımı * Tıklayınız

Tuvalet Kağıdı Rulosundan Telefon Standı Yapımı

Tuvalet kağıdı rulosu kullanarak telefonunuz için harika bir stand hazırlayabilirsiniz. Telefonunuzda bir şey izlerken ya da görüntülü görüşmelerinizde bu standı kullanabilirsiniz. Son derece kolay ve bir o kadar da eğlenceli olan çalışmanın detaylarını yazımızdan ya da videomuzdan edinebilirsiniz.

Tuvalet Kağıdı Rulosundan Telefon Standı Yapımı * Tıklayınız

Tuvalet Kağıdı Rulosundan Şapkalı Anahtarlık Yapımı

Tuvalet kağıdı rulosu kullanılarak rengarenk mini bereler hazırlayabilirsiniz. Hazırladığınız bu şapkaları bir anahtarlık aparatı takarak kullanabilir ya da sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Çalışmanın detaylarını okumak için yazımıza, izlemek içinse videoma göz atabilirsiniz.

Tuvalet Kağıdı Rulosu ile Şapkalı Anahtarlık Yapımı * Tıklayınız

Tuvalet Kağıdı Rulosu ile Çocuk Dürbünü Yapımı

Çocukların hayal güçlerini güçlendirecek bu çalışma için sadece 2 adet tuvalet kağıdı rulosu kullanmanız yeterli. Her evde bulunan malzemeler ile kısa sürede bu çalışmayı hazırlayabilir, çocuklarınıza renkli renkli dürbünler hazırlayabilirsiniz. Detaylar için yazımıza ya da videoma göz atabilirsiniz.

Tuvalet Kağıdı Rulosu ile Çocuk Dürbünü Yapımı * Tıklayınız

https://youtu.be/px8NWnG5rL4

Tuvalet Kağıdı Rulosundan Dans Eden Kukla Yapımı

Çocukların çok hoşuna gidecek farklı karakterlerde dans eden kuklalar hazırlayabilir, bu kuklalarla mini gösteriler yapabilirsiniz. Özellikle çocuklarınızın çok sevdiği hayvan figürlerinin kuyruk ve kulaklarından takıp çok şirin kuklalar hazırlayabilirsiniz.

Tuvalet Kağıdı Rulosundan Dans Eden Kukla Yapımı * Tıklayınız

Yukarıda örnek olarak verdiğimiz çalışmalardan siz de yapabilir, tuvalet kağıdı rulolarını dönüştürebilirsiniz. Çalışmaların hızlandırılmış videosunu aşağıda bulabilirsiniz. Daha fazla geri dönüşüm projeleri için Youtube kanalıma göz atabilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir